NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

witaminy po porodzie

Wysłane przez MalwinaP 
witaminy po porodzie
20 pa 2017 - 08:32
Dziewczyny! za dwa tygodnie mam termin porodu i zastanawiam się, czy jeżeli do tej pory przyjmuję witaminy (mam mama dha) to czy po porodzie, jak planuję karmić piersią, też powinnam je przyjmować???
Re: witaminy po porodzie
13 lis 2017 - 11:05
może lepiej skonsultuj to z lekarzem
view it
Re: witaminy po porodzie
29 sty 2018 - 12:48
Też tak myślę, to będzie najlepsze wyjście a jak chcesz się dowiedzieć czego więcej o witaminach to kliknij tu , ja biorę takie witaminy profilaktycznie o tej porze roku
Re: witaminy po porodzie
15 mar 2018 - 07:06
Wystarczy przeczytać ulotkę. Myślę, że wizyta u lekarza jest zbędna.
Re: witaminy po porodzie
30 mar 2018 - 12:01
Zwykle jest zasada z takimi suplementami, że jak się bierze w trakcie ciąży, to przez cały okres karmienia trzeba to kontynuować, a dopiero po jego skończeniu przestać. Przynajmniej tak mnie się wydaje, bo np. tak jest, jak bierze się Femibion Natal 2, ale najlepiej byłoby spytać lekarza prowadzącego, jeśli będziesz się z nim widzieć. Lepiej tak niż zrobić jakiś błąd.
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: