NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

jesienna garderoba dla dzieci

Wysłane przez iguana 
jesienna garderoba dla dzieci
30 wrz 2017 - 11:45
Hejka, potrzebuje pilnie skompletowac garderobe na jesien w ciepłe ciuchy dla dzieci, orientujecie się gdzie dostane jakies czapki, szalki, rękawiczki itd. Dobrej jakości ? Te z pepco itd nie bardzo się u nas sprawdzaja. dopiero z dluzsszych egzotycznych wakacji wrócilismy i pogoda w Polsce nas zaskoczyla szczerze mówiąc…
Re: jesienna garderoba dla dzieci
02 pa 2017 - 15:40
haha znam ten bol my co sezon musimy kupowac nowe komplety bo synek non stop cos gubi ;p zreszta mi samej zdarzy się zgubic rękawiczki nawet 2-3 razy w sezonie haha. A co do polecanych miejsc to my kupujemy w 51015kids – ceny ok, jakość tez.
Re: jesienna garderoba dla dzieci
07 lis 2017 - 07:39
ja rzeczy dla dzieciaków najczęściej zamawiam online w [psoty.com] i jeszcze nigdy się nie zawiodłam, jakościowo bardzo fajne więc nie niszczą się po paru praniach no i bawełniane więc miłe dla ciała, dziecku też w przedszkolu jest wygodnie do zabawy w nich
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: