NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Przedszkole w Częstochowie

Wysłane przez markela 
Przedszkole w Częstochowie
26 wrz 2017 - 07:46
Czy w tym momencie są jeszcze jakiekolwiek szanse na znalezienie przedszkola w Częstochowie? Bez znaczenia czy prywatne, czy państwowe. Aby tylko miało jakiś poziom. Jak sądzicie?
Re: Przedszkole w Częstochowie
27 wrz 2017 - 16:06
Moim zdaniem szanse to masz marne, ale przecież spróbować możesz ;-)
Podzwoń po przedszkolach. Nasze dziecko chodzi do językowej Sowy, ale u nich raczej lista na wrzesień jest zamykana bardzo wcześnie.
Ja zapisywałam dziecko w lutym.
27 wrz 2017 - 19:41
Teraz to tylko prywatne winking smiley
28 wrz 2017 - 07:48
franka - dzwoniłam tam. Mają komplet, ale twierdzę, że jedna matka chce zrezygnować, bo jej dziecko poważnie zachorowało. Babka z Sowy mówiła, że mają listę rezerwową, ale na tym etapie raczej wszyscy mają załatwione przedszkole. Zatem jakaś szansa jest.
01 pa 2017 - 18:18
Raczej kto chciał załatwić dziecku przedszkole, ten zrobił to wcześniej i wszyscy z listy rezerwowej już mają przedszkole.
Pewnie jeśli faktycznie im się coś zwolni, to zawdzonią do ostatniego kontaktu, a nawet jeśli pojadą po liście rezerwowej, to teraz już chętnych nie będzie.
03 pa 2017 - 07:52
Jeszcze nie na 100 proc. ale zanosi się, że moje dziecko będzie mogło od poniedziałku iść do Sowy. Czekam na potwierdzenie. Ktoś zrezygnował. Byłoby super ;-)
04 pa 2017 - 15:32
A widzisz? Zazwyczaj zdecydowanie bardziej warto poczekać, niż zostawiać dziecko w kiepskim miejscu.
Akurat te kilka lat życia może mieć na wasze dziecko istotny wpływ, a szczególnie pod względem przygotowania do szkoły.
Chyba wszyscy wiedzą jak to wyglądało przt reformach... kiedy dzieci z prywatnych szły z umiejąc czytać, a dzieci z publicznych bez znajomości liter.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: