NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

wózek dla dziecka, jaki ?

Wysłane przez Eliza32 
wózek dla dziecka, jaki ?
10 sie 2017 - 15:29
Witam mamusie! Zastanawiam się jaki wózek dla mojego maluszka wybrać, jaka firma jest najlepsza jeśli chodzi o wózki spacerówki , co mi radzicie? Czytała że bardzo dobre są Bebetto Holland Poradźcie mi jak Wam się sprawują ?
Re: wózek dla dziecka, jaki ?
27 wrz 2017 - 19:44
Najlepsze są te wielofunkcyjne, 3w1.
18 pa 2017 - 13:52
Polecam serdecznie wózki z tej strony: [www.maja.sklep.pl] warte polecenia.
02 lis 2017 - 07:42
Do wózka przyda się też ładny kokon niemowlęcy cena. Znacznie ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka. Polecam.
07 lis 2017 - 15:12
Świetne spacerówki ma Chicco i Quinny moim zdanie. Dużo koleżanek chwali sobie też Baby Jogger i Graco. Ja mam Chicco , dokładnie taki model [www.al.to] i jestem z niego bardzo zadowolona. Jest naprawdę solidny ale przy tym leciutki. Łatwo się prowadzi, w pełni reguluje, ma solidne ale za razem miękkie pasy i sporą budkę. Więc tak na dobrą sprawę, wszystko co potrzeba grinning smiley
27 lut 2018 - 22:52
Ze spacerówek polecam wózek recaro easylife
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: