NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

pokój dziecięcy

Wysłane przez Eliza32 
pokój dziecięcy
03 sie 2017 - 11:29
Witajcie! robimy remont w domu i planuję urządzić mojemu synkowi fajny pokoik. Zastanawiam sie nad wystrojem pokoju dziecięcego Co mi polecacie ? Co jest teraz modne i na topie dla chłopca? Chciałabym aby czuł się tam dobrze, co mi radzicie?

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-03 11:32 przez Eliza32.
Re: pokój dziecięcy
24 pa 2017 - 11:21
Dla swojego syna zamawiałam ostatnio bardzo fajne i kolorowe naklejki na okno , a zamawiałam z [mietowysklep.pl] . Fajna sprawa naklejki są na błyszczącej samoprzylepnej folii więc łatwo je przemieszczać.polecam
16 lis 2017 - 13:04
Fakt sporo naklejek w sieci jest dostępnych mu też oklejaliśmy ściany - dziecko lubi tego typu dodatki bo przyciągają oko.
21 lis 2017 - 17:45
Ja też właśnie kupiła trochę takich naklejek w jagodowymkocie. Świetnie wyglądają i tani sposób na odświeżenie pokoju. Tak swoja droga to fajny sklep i mają sporo ciekawych rzeczy.
21 gru 2017 - 16:37
Super sprawą jest możliwość personalizowania pokoju. W dzisiejszych czasach możliwości mamy naprawdę sporo. Polecam na przykład zapoznać się z artykułami na blogu http://olabrzeska.pl/personalizacja-pokoju-banalnie-proste/. Myślę, że spodobają się Wam ich oryginalne pomysły.
27 lut 2018 - 22:57
Polecam meble dziecięce lanomeble od polskiego producenta, duży wybór i niskie ceny
04 kwi 2018 - 09:02
Zobacz sobie te łóżka dla dzieci. Są bardzo fajne, na pewno Ci się spodobają. Będą ładnie wyglądać w pokoju dziecięcym.
16 kwi 2018 - 09:28
Tutaj mają naprawdę fajne meble i dodatki do pokoju dziecka. smiling smiley [www.dwaniedzwiadki.pl]
17 kwi 2018 - 22:25
Jak szukasz ciekawego łóżka do pokoju dziecięcego to koniecznie sprawdź [lanomeble.pl] Łóżko musi być wygodne, ale nie zapominajmy też o jego wyglądzie i praktycznych rozwiązaniach!smiling smiley
13 cze 2018 - 13:29
W pokoju dziecięcym na pewno musi znaleźć się łóżko. Jeżeli chcecie synka naprawdę uszczęśliwić to koniecznie rzućcie okiem na takie łóżko samochody: https://www.epinokio.pl/pol_m_Meble_Pokoj-dla-chlopca-wyposazenie_Meble-lozka_Lozka-samochod-17668.html. Moim zdaniem jest to świetny pomysł na nietuzinkowe łóżko. Na dodatek takie łóżko jest też samo w sobie genialną dekoracją.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: