NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

ubranka dla dziecka

Wysłane przez Eliza32 
ubranka dla dziecka
28 lip 2017 - 12:43
Witajcie! gdzie kupujecie najczesciej ubranka dla swoich maluchów ? Polecacie jakies sklepy ? Ja niedawno trafiłam na świetny sklep z ubrankami i kupiłam super kaftan niemowlecy i jestem bardzo zadowolona , jakość super cena także bardzo dobra. Ja ze swojej strony moge Wam polecic go a Wy co polecacie?
Re: ubranka dla dziecka
15 sie 2017 - 13:40
Też jeszcze polecam sklep z ubrankami dla dzieci [mybasic.pl] dla niemowlaków oraz starszych dzieci. Piękne żywe kolory i uszyte z bardzo dobrej jakościowo tkaniny. Delikatne, miękkie i przyjemne dla dziecka. Ja tam kupowałam ostatnio bodziaki dla mojej córki i jestem bardzo zadowolona z jakości. Kolor piękny i mimo częstego prania nic się z nimi nie dzieje.
Re: ubranka dla dziecka
27 wrz 2017 - 19:45
Reserved ma ładną kolekcję dla dzieci.
Re: ubranka dla dziecka
26 sty 2018 - 12:46
A nie myślałaś może o szyciu ciuchów dla swojego maluch samemu? Ja tak robię i zaoszczędzam na tym trochę grosza. A do tego wiem co nosi moje dziecko. W tkaniny zaopatruję się w [tkaninki.com] gdzie mają dobrej jakości i ładne wzory materiałów.
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: