NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Zabawki przez internet

Wysłane przez Renia 
Zabawki przez internet
14 lip 2017 - 19:53
Myślę, że godne uwagi są drewniane zabawki. Kiedyś były tylko tego typu zabawki teraz sporo rzeczy robionych jest z plastiku.. Jednak uważam, że ekologiczne zabawki to wspaniały pomysł na prezent dla dziecka. Jeśli nie wiesz gdzie takie kupić to ja polecam Ci zajrzeć do nich [www.panzabawka.pl] ponieważ mają ogromny wybór i dość niskie ceny
Re: Zabawki przez internet
15 lip 2017 - 14:26
Godną polecania rozrywką są edukacyjne zeszyty z serii Zabawy FundaMentalne ( [www.zabawyfundamentalne.pl] ), bo według mnie to świetny sposób na spędzenie z maluchem czasu na rozwojowe aktywności. Takie zeszyty opracowali eksperci dla dzieci w wieku od 0 -6 lat, a każdy zawiera w sobie porcję mądrych, zabawnych i logicznie ułożonych zabaw. Rodzic ma pewność, że stymuluje w ten sposób pociechę do wszechstronnego rozwoju i pomaga jej nabyć nowe umiejętności. To godna polecenia rozrywka.
04 wrz 2017 - 14:29
jeśli chodzi o zabawki dla dzieci to warto zajrzeć tutaj [www.millymally.pl] , maja tam bardzo dużo dobrej jakości zabawek i artykułów dla dzieci. Wiele mam chwali sobie ich rzeczy bo są dobrze wykonane i w bardzo dobrej cenie.

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-04 14:33 przez Eliza32.
22 lut 2018 - 10:59
Na szczeście wybór jest duży. Każdy maluch ma swoją ulubioną postać z kreskówki, więc można zakupić mu chociażby figurki i postaci np. [achdzieciaki.pl] . Mają one=ponadczasowy charakter – choć dzisiaj dla kilkulatka mogą stanowić ważny element szalonej zabawy, to w przyszłości będą równie ważne – jako dumny rekwizyt, pamiątka z szczęśliwego dzieciństwa winking smiley
27 lut 2018 - 07:38
Ja od jakiegoś czasu zamawiam zabawki dla swoich dzieci w sklepie [zabawkowotorun.pl] gdzie mają duży wybór maskotek, figurek czy klocków z najbardziej rozpoznawalnymi bajkowymi postaciami. Sklep prowadzi sprzedaż wysyłkową a wszystkie produkty można przejrzeć na stronie internetowej.
27 lut 2018 - 10:35
Ja też zamawiam zabawki przez internet, niedawno znalazłam o ogromny wybór zabawek my little pony na stronie [www.urwis.pl] , muszę coś kupić córce mojej przyjaciółki na Wielkanoc i myślę, że to dobry pomysł.
27 lut 2018 - 22:53
Zabawki jak kupować to tylko w sprawdzonych sklepach, które zostały zweryfikowane pod względem bezpieczeństwa dziecka
28 lut 2018 - 20:28
Ostatnio przez internet zamówiłam grę Kazooloo Smoki [gonzotoys-sklep.pl] która działa na urządzeniach mobilnych jak smartfon czy tablet. Pod przykrywką mocnej rozrywki kryją się walory edukacyjne takie jak ćwiczenie koordynacji ruchowej czy spostrzegawczości smiling smiley Sama często w to gram bo bardzo wciąga grinning smiley
12 mar 2018 - 16:15
Ja bardzo często kupuję zabawki przez internet bo są dużo tańsze a przy tym można znaleźć całą masę promocji. Genialna okazja jest teraz na al.to tutaj [inspiracje.al.to] Do końca marca zabawki od Hasbro na promocji! Nawet -50% taniej! U nas już zamówiony Tygrysek Tyler z serii Furreal Friends. W takiej cenie to aż żal było nie wziąć a córcia chodzi po ścianach bo nie może się już doczekać kiedy będzie smiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-03-12 16:17 przez alouttee.
24 mar 2018 - 12:04
Może nie chodzi całkowicie o zabawki, ale z racji tego, że zbliża się wiosna, polecam sklep z rowerkami - [movino.pl] - szeroki wybór i dobra jakość produktów. Te można także kupić na allegro na ich profilu smiling smiley
27 mar 2018 - 10:26
Klocki do zabawy potrafią doskonale rozwijać dziecko. My zakupiliśmy klocki dla swojego dziecka w sklepie [topklocki.pl] na razie jest to ulubiona zabawka naszej pociechy. Doskonałe wykonanie a przede wszystkim bezpieczne krawędzie pozwalają jemu się bawić tymi klockami bez ryzyka dla niego.
27 mar 2018 - 11:13
Ja byłam bardzo zadowolona z tego sklepu [www.kbte.pl], zamówiliśmy tam nawet zabawki na plac zabaw dla prywatnego przedszkola. smiling smiley
27 mar 2018 - 20:41
Jeśli chodzi o zabawki przez internet, to ja polecam swoje najnowsze odkrycie, czyli Esy Floresy [www.esyfloresystore.pl] smiling smiley Mają duży wybór edukacyjnych zabawek dla dzieci w różnym wieku, a do tego bardzo ładne i oryginalne ubranka. Ale jeśli ktoś jest w pobliżu Łodzi, to polecam zajrzeć tam osobiście, bo od czasu do czasu organizowane są także warsztaty naukowe, można spędzić miło z dzieckiem czas i napić się dobrej kawy smiling smiley Ja z moim synkiem zaglądamy tam już regularnie.
25 kwi 2018 - 11:38
W internecie można znaleźć wszystko, a sklepy z zabawkami online stają się coraz powszechniejsze. Szukając zabawek dla dziewczynek, można zajrzeć na stronę: https://www.urwis.pl/figurki/figurki-dla-dziewczynek. Jeżeli są fankami Krainy Lodu to powinny się bardzo spodobać.
22 maj 2018 - 06:41
Zgadzam się z powyższymi, ja generalnie od jakiegoś czasu w ogóle większość rzeczy, które kupuję dzieciom, kupuje przez internet. Jest wygodnie, szybko - jedyny problem to okres przedświąteczny, ale wystarczy odpowiednio wczesniej zrobić zakupy.
Teraz np. chciałem kupić jakiś rowerek czy deskorolkę, poświęcam 3 sekundy w google, wchodzę np. na [movino.pl] i mam pełna ofertę, której często nie zobacze w sklepie stacjonarnym. Dlatego polecam to jak najbardziej smiling smiley
26 maj 2018 - 13:51
Oczywiście, że to wygoda, a i jaka oszczędność czasu, jak coś to wchodzę do jagodowegokota i przynajmniej mam więcej czasu dla córeczki. A na dzień dziecka macie juz kupione prezenty? ja kupiłam u nich taką [www.jagodowykot.pl] fajna prawda. Świetne są te kolory i w ogóle bardzo zabawna.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: