NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Zabawki przez internet

Wysłane przez Renia 
Zabawki przez internet
14 lip 2017 - 19:53
Myślę, że godne uwagi są drewniane zabawki. Kiedyś były tylko tego typu zabawki teraz sporo rzeczy robionych jest z plastiku.. Jednak uważam, że ekologiczne zabawki to wspaniały pomysł na prezent dla dziecka. Jeśli nie wiesz gdzie takie kupić to ja polecam Ci zajrzeć do nich [www.panzabawka.pl] ponieważ mają ogromny wybór i dość niskie ceny
Re: Zabawki przez internet
15 lip 2017 - 14:26
Godną polecania rozrywką są edukacyjne zeszyty z serii Zabawy FundaMentalne ( [www.zabawyfundamentalne.pl] ), bo według mnie to świetny sposób na spędzenie z maluchem czasu na rozwojowe aktywności. Takie zeszyty opracowali eksperci dla dzieci w wieku od 0 -6 lat, a każdy zawiera w sobie porcję mądrych, zabawnych i logicznie ułożonych zabaw. Rodzic ma pewność, że stymuluje w ten sposób pociechę do wszechstronnego rozwoju i pomaga jej nabyć nowe umiejętności. To godna polecenia rozrywka.
Re: Zabawki przez internet
04 wrz 2017 - 14:29
jeśli chodzi o zabawki dla dzieci to warto zajrzeć tutaj [www.millymally.pl] , maja tam bardzo dużo dobrej jakości zabawek i artykułów dla dzieci. Wiele mam chwali sobie ich rzeczy bo są dobrze wykonane i w bardzo dobrej cenie.

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-04 14:33 przez Eliza32.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: