NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Plecak, czy tornister dla dziecka?

Wysłane przez lidiaa851 
Plecak, czy tornister dla dziecka?
26 kwi 2017 - 12:54
Co waszym zdaniem lepiej wybrać dla dziecka do szkoły - plecak, czy tornister?
Re: Plecak, czy tornister dla dziecka?
27 kwi 2017 - 15:49
Ja skłaniam się bardziej ku plecakowi, radzę jednak wybrać taki z usztywnionym tyłem - to podstawa. Dziecięcy plecak musi mieć też regulowane szelki, a jeśli ma posłużyć kilka lat, to powinien być z dobrego materiału, najlepiej wodoodpornego. Sporo plecaków znanych marek mają na [eplecaki.pl] - moim najbardziej podobają się plecaki coolpack i st.right.
Re: Plecak, czy tornister dla dziecka?
10 lip 2017 - 13:02
Dla młodszego lepszy będzie chyba tornister, dla starszego może być plecak. Rozważ też plecak na kółkach, albo taki 2 w 1 - to dwa plecaki połączone w jeden, można je nosić razem lub oddzielnie, przyznam, że to całkiem ciekawe rozwiązanie. Na [cool-pack.pl] widziałam takie plecaki 2 w 1 - wyglądają na porządne.
Re: Plecak, czy tornister dla dziecka?
23 sie 2017 - 17:48
Najwyższy czas zaopatrzyć dzieci we wszelkie niezbędne przybory szkolne, wrzesień już przecież tuż tuż. Nasze dzieciaki mają już praktycznie wszystko co im potrzeba, więc czas pomyśleć o tych, które już tyle szczęścia nie mają. Fundacja Pociecha po raz kolejny ruszyła z akcją \\\"powrót do szkoły\\\" i robi zbiórkę pieniędzy na wyprawki szkolne dla dzieci z najbiedniejszych rodzin i ze świetlic środowiskowych. Cel jest szczytny, bo właśnie dzięki nim te dzieci, które tego najbardziej potrzebują będą mogły bez zmartwień rozpocząć nowy rok szkolny - zaopatrzone we wszystkie niezbędne przybory szkolne, dresy, buty, w zależności od potrzeb. Pomóc może każdy z nas, dokładając dowolną kwotę, więcej szczegółów na stronie: [fundacjapociecha.pl] Liczę, że w tym roku zostanie obdarowanych jeszcze więcej dzieciaków. smiling smiley
Re: Plecak, czy tornister dla dziecka?
24 sie 2017 - 10:32
wiem że na 100% się spodoba plecaki coolpack <- nie dość że wygodne to jeszcze super wyglądają.
Re: Plecak, czy tornister dla dziecka?
27 pa 2017 - 07:09
Plecak dla dziecka, szczególnie do szkoły podstawowej, powinien mieć też jakieś dobrze widoczne, odblaskowe elementy. Wiadomo, że dziecko nie będzie chodzić pewnie samo po zmroku ale nawet późnym popołudniem zimą mogą się już przydać. W razie czego można dokupić na przykład taką zawieszkę odblaskową jak tutaj.
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: