NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

termin porodu

Wysłane przez Karola89 
termin porodu
17 gru 2016 - 20:54
Hej odkąd dowiedziałam się że jestem w ciąży każdy pyta mnie na kiedy mam termin porodu, nie byłam jeszcze u ginekologa-wizyta wyznaczona dopiero za tydzień. Zastanawiałam się jak policzyć sprawnie ten termin porodu i znalazłam na http://www.osesek.pl/ciaza-i-porod/kalkulator-terminu-porodu.html kalkulator online i wyliczyłam sobie datę porodu. Ciekawi mnie czy lekarz tez tak wylicza czy bardziej kieruje się tym co wyjdzie na usg? Jak u was było?
Re: termin porodu
03 wrz 2017 - 15:02
Dobrze jest odpowiednio przygotowac się do porodu. Wiem jak to jest ważne. Teraz gdy znowu była bym w ciązy wolałabym chodzić na takie zajęcie [milk.edu.pl] do szkoły rodzenia. Dużo te zajęcia pomagają podczas ciązy ale też możesz szybciej wrócić do formy.
Re: termin porodu
10 pa 2017 - 13:21
Każda kobieta powinna wiedzieć jak najwięcej o swoim cyklu, także jak go wyliczać. Na stronie [podpowiadamy.pl] są przydatne wskazówki jak liczyć dni płodne.
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: