NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Muzyczne wesele, co i jak?

Wysłane przez pati88 
Muzyczne wesele, co i jak?
24 maj 2016 - 11:06
Cześć, chciałabym się Was zapytać co sądzicie o tym, aby na weselu rolę prowadzącego przybrał wodzirej występujący w roli DJ\'a zamiast zapraszać cały zespół muzyczny? Znalazłam ostatnio kogoś takiego jak DJ Robert Koss - wydaje się być interesujące postacią: [musicserwis.com]. Czy takie rozwiązanie nie jest zbyt nowoczesne? Czy goście mogą dobrze bawić się przy takiej odgrywanej muzyce?
Re: Muzyczne wesele, co i jak?
21 lip 2016 - 12:29
Byle tylko siary nie było, bo mnie wodzireje swoim zachowaniem na weselach zwykle doprowadzają do szewskiej pasji.
11 sie 2016 - 11:30
Ja tez tego nie lubię, to już wole zwykłego DJ-a.
25 pa 2016 - 10:47
Ja też bym wybrała DJ\'a!
14 lis 2016 - 11:43
No, zdecydowanie. Ale o gustach się nie dyskutuje.
14 lis 2016 - 12:00
Dokładnie, są gusta i guści, tak więc z każdym zdaniem trzeba się liczyć.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-29 21:22 przez frannek4dg.
16 gru 2016 - 12:15
Nisiek, co za wymysł! Oczywiście, że dyskutuje się o gustach. Inaczej w ogóle by się ludzie nie wymieniali wrażeniami.
03 lut 2017 - 11:38
Dj dobra opcja. Moja znajoma korzystała z usług dj-a Daro, którego ofertę znajdziecie na [djdaro.pl] . Naprawdę świetna i udana impreza, więc również możecie sprawdzić sobie jego usługi, jeśli szukacie oprawy muzycznej na wesele na śląsku.
30 mar 2017 - 15:10
też jestem za DJem smiling smiley
19 cze 2017 - 08:15
Ja byłam w tamtym roku na takim weselu, że w pierwszy dzień, na głównej uroczystości, był zespół na żywo, a na poprawinach DJ. Bardzo fajnie to wyszło.
04 sie 2017 - 10:54
Jakoś tak się przyjęło że gra zespół, ale to nie jest zasada. Może być DJ, o ile dostosuje odpowiednio muzykę, żeby mogli bawić się wszyscy.

16 sie 2017 - 17:47
Moim zdaniem DJ-wodzirej to dobry pomysł. Po pierwsze jeśli wolisz DJa niż zespół, to i tak potrzebny jest prowadzący całe wesele (Para Młoda nie ma absolutnie do tego głowy!) ALE sprawdź w opiniach, może filmikach na YT potencjalnych kandydatów. Musi grać odpowiednią muzykę ale też mieć odpowiadający Ci styl prowadzenia imprezy. Żeby ni było wstydu smiling smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: