NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Filmy w internecie

Wysłane przez dusia 
Re: Filmy w internecie
27 maj 2017 - 14:46
Ja nie oglądam filmów w internecie, zwłaszcza nowości - jakość jest po prostu niska. Większość filmów oglądam w kinie, ale jak coś pominę, to po kilku miesiącach oglądam na dvd. Jeśli jesteście z W-wy, to zajrzyjcie do kina Luna, mają dość tanie bilety, wyświetlają też wiele filmów, na które ciężko trafić gdzie indziej, tu [www.kinoluna.pl] można sprawdzić ich repertuar.
07 cze 2017 - 11:00
Ja ogladam na takich portalach jak ipla.
19 cze 2017 - 08:10
Ja uważam, że na wiele filmów nie opłaca się iść do kina, czekam aż pojawią się na DVD.
07 lip 2017 - 06:31
cda ja nie wiem jak ten serwis ciągle stoi, wszystkie inne upadają a oni się trzymają i trzymają grinning smiley
23 lip 2017 - 19:15
na cda wielu \"świeżych\" filmów nie ma. Albo są parę dni i znikają. Nie wiem czemu, może boja się o prawa autorskie...
14 sie 2017 - 12:30
Ja oglądam na [movieneo.com]. smiling smiley Są tu zarówno filmiki, jak i filmy i seriale. Zgadzam się z tym, że na cda znikają seriale, zwłaszcza te \"popularne\" jak big bang theory czy gra o tron, dlatego szukałam innego wyjścia. Jest dużo stron z serialami, ale w większości oferują filmy po angielsku, mnie natomiast zależy na lektorze bo angielski nie jest moją mocną stroną. No i nie ma żadnych limitów. smiling smiley
25 sie 2017 - 11:28
Oglądam tylko filmy i seriale na Netflix. Często zaglądam też na Youtube, czy Cda.
12 wrz 2017 - 17:04
Ja filmy i moje ulubione seriale oglądam w takim serwisie [www.kinoman.co] , ktoś korzystał z niego ? Bardzo fajny serwis można oglądać seriale i filmy bez limitu i bez reklam. Warto tam zajrzeć.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-12 17:04 przez iguana.
18 wrz 2017 - 13:31
Ja oglądam na zalukaj - przyzwyczaiłam się, nie mam zastrzeżeń. smiling smiley
21 wrz 2017 - 13:29
Według mnie e-kino.tv ma niezła opcja na ogladanie za darmo filmów !

19 pa 2017 - 17:24
Ja też czasami oglądam seriale na Ipli winking smiley

08 lis 2017 - 08:05
O, to ja też. I myślę nad wykupieniem abonamentu na netflixie.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: