NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Kołobrzeg imprezy

Wysłane przez hanKa 
Kołobrzeg imprezy
27 cze 2015 - 11:20
Będę już niedługo w Kołobrzegu i szukam miejsc, imprez na które można pójść całą rodziną.Może jest ktoś na forum z tego miasta i może posunąć ciekawy pomysł na spędzenie czasu?
Na pewno będziemy na tym widowisku teratralnym i na Gali Piosenki Biesiadnej
[portliteracki.pl]
[www.bilety.sollus.pl]
Re: Kołobrzeg imprezy
14 lis 2016 - 11:40
W Kołobrzegu stale są jakieś imprezy, warto to śledzić.
23 gru 2016 - 09:21
W lato to tylko na Sunrise
18 maj 2017 - 09:01
Sunrise jest super. Ja najbardziej lubię niedziele z Krisem :-)

--------------------------------
[sawo-kontenery.pl]
20 maj 2017 - 08:08
Haha festiwal sunrise z rodziną? Chyba Cię odrobine poniosło Grzesiu Pitersmiling smiley

------------------------
[fastgruz.pl]
13 cze 2017 - 08:54
Jak z rodziną to na jakiś zespół muzyczny się wybrać a nie na sunrise, tutaj sobie zobacz : [ekgband.com] mają fajny zespół muzyczny na który mozna śmiało się wybrać grają różne imprezy na różne okoliczności. Ja bardzo lubię słuchać muzyki na żywo.
02 wrz 2017 - 20:10
Ja ostatnio szukałam sali na przeprowadzenie szkolenia. Natrafiłam w sieci na stronę [salerezerwacje.pl] . Mają wiele sal w pełni wyposażonych w sprzęt audiowizualny.
12 pa 2017 - 13:54
Możesz sobie sprawdzić sale Fregata, z tego co wiem jest to bardzo fajne miejsce.

13 pa 2017 - 09:08
Dlaczego nie, z rodzina ? Wiem lepiej,że warto , bo ja byłam ze swoją i rodzice super się bawili ;-) serio !
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: