NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Czy świat festiwali muzycznych to męski świat???

Wysłane przez Justyna 
Re: Czy świat festiwali muzycznych to męski świat???
29 gru 2017 - 07:42
Według mnie istnieje na chwilę obecną na tyle dużo ciekawych festiwali i eventów muzycznych, że niemal każdy bez wyjątku może w nich wziąć udział. Takie wydarzenia mają miejsce niemal co chwilę w każdym większym mieście, więc warto jest być z tym tematem na bieżąco. Ja już w styczniu idę do Krakowa na koncert Davida Guette ze znajomymi i nie mam zamiaru przejmować się czyjąkolwiek opinią smiling smiley. Wam radzę to samo, bo bilety śmiało można jeszcze kupić na https://www.alebilet.pl/bilety/david_guetta. Nie ma co odpuszczać sobie takich wydarzeń. winking smiley
29 sty 2018 - 16:37
Zgadzam się w pełni z wypowiedzią powyżej. Ja lubię i festiwale i książki muzyczne. Ostatnio znalazłam ciekawą na stronie [inrock.pl] . Osobiście uważam, że jest coraz mniej dziedzin, które należą tylko do męskiego świata.
14 lut 2018 - 09:59
W ogóle bym nie skojarzyła festiwali muzycznych jako ściśle męskiej imprezy.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: