NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Kawa w ciąży, zamienniki, czy warto

Wysłane przez MalwinaP 
Kawa w ciąży, zamienniki, czy warto
23 pa 2017 - 09:06
Hej kochane, słuchajcie czy waszym zdaniem powinno sie rezygnować całkiem z kawy czy jednak nie?? wiem, ze ten temat jest wałkowany pewnie do znudzenia ogólnie wszędzie, ale to moja pierwsza ciąży, zastanawiam się czy nawet jedna filiżanka w tygodniu i zaszkodzi?? będę uzupełniać witaminy wiec zadbam o siebie, mama kupiła mi dziś w rossmanie zbożową kawę mama coffee i powiedziała żebym sie na nią przestawiła bo jest o wiele zdrowsza niż tradycyjna parzona, czy któraś z was piła ją w ciąży??
Re: Kawa w ciąży, zamienniki, czy warto
04 gru 2017 - 12:59
moja znajoma ją piła, bo nawet na kawę miała ochotę w ciąży, uwielbia kawę. A tez piła zamiennik, bo miała straszne niedobory magnezu, na które lekarz przepisał jej jakieś tabletki musujące, do tego tez miała niedobory żelaza i musiała stosować dicofer, przewalone miała w ciąży, ale w końcu po tych suplementach poczuła się lepiej ... sad smiley
Re: Kawa w ciąży, zamienniki, czy warto
30 kwi 2018 - 07:08
Nie wiem czy częste picie kawy w ciąży jest wskazane, natomiast przyszła mama może sobie sprawić przyjemność pijąc na przykład gorącą czekoladę. Popatrzcie na https://www.beanbrothers.pl/czekolada-alessandro-dark-1kg.html , ta produkowana we Włoszech zadowoli chyba najbardziej wybredne kobiety. A samo jej przygotowywanie to także radość.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: