NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

magnez w ciąży

Wysłane przez jadwisia 
magnez w ciąży
27 mar 2017 - 07:43
Przyjmowałyście/przyjmujecie jakiś magnez w ciąży? Ostatnio czytałam artykuł o roli magnezu w ciąży [www.magneb6.pl] i zaczęłam się zastanawiać, czy nie pora zacząć coś przyjmować. Ale chciałam to jeszcze skonsultować z lekarzem. A jak było to u Was?
Re: magnez w ciąży
06 maj 2017 - 12:26
Jeżeli lekarz by zalecił to jak najbardziej, ale nie brałabym nic na własną rękę. Jeżeli byłyby podejrzenia, że mam niedobory to najpierw badania krwi, a później najwyżej przyjmować tabletki. Nie wolno nić brać na własna rękę w ciąży.
Re: magnez w ciąży
07 maj 2017 - 13:56
Dokładnie należy skonsultować sprawę, polecam Ci ponadto zerknąć [www.sosrodzice.pl]
Re: magnez w ciąży
26 wrz 2017 - 18:47
Konsultacja przede wszystkim a nie siedzenie na forum
Re: magnez w ciąży
20 pa 2017 - 08:31
mi moj ginekolog robił badania i stwierdził, że niby są w normie ale warto byłoby żebym ograniczyła piscie kawy bo to właśnie ona najwięcej magnezu wypłukuje z naszego organizmu. jestem na początku drugiego trymestru i zastanawiam się nad jakimś zamiennikiem, ostatnio w rosmannie widziałam kawę dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią ale jakoś nie pomyślałam żeby jej spróbować, chyba kupię ją następnym razem, moze faktycznie ona coś pomoże?
Re: magnez w ciąży
23 pa 2017 - 09:05
lekarz Ci wszystko powie, idz na wizytę, ale magnez jets tez wypłukiwany przez kawe, wiec zrezygnuj z niej. Ja zaczęłam pić zamiast kawy z kofeiną, zwykłą taką z rossmana mama coffee, specjalna dla mam, wiec o wiele lepsza jest z tego co sie dowiadywałam. Co do suplementacji dodatkowej, warto pytać u lekarza
Re: magnez w ciąży
04 gru 2017 - 12:56
moja znajoma lubiła pić kawę w ciąży, niestety nie mogła, bo miała straszne niedobory magnezu... potem dopadły ją niedobory żelaza i musiała w ciąży stosować suplement dicofer, który postawił ją na nogi smiling smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: