NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Rozwód - kogo na świadka?

Wysłane przez Elamija 
Rozwód - kogo na świadka?
20 pa 2016 - 08:43
Czy na sprawę rozwodową mogę powołać kogo chcę? Jak to z tym jest? Czy ten ktoś nie będzie mógł odmowić?
Re: Rozwód - kogo na świadka?
20 pa 2016 - 11:54
Dzieci lepiej nie wciągać w sprawy dorosłych - ale umówmy się, wiele osób ma to w nosie. Gdy jest czas zażartej walki o dzieci o majątek o alimenty, to wszystkie ciosy są dozwolone - tak sądzą co niektórzy.

Tutaj na blogu rozwodowym: [pozeworozwodblog.pl] temat był już wcześniej poruszany.
10 lut 2017 - 10:21
na świadka weź kogoś, kto zna problemy Waszego małżeństwo i może poświadczyć określone wydarzenia.
14 mar 2017 - 18:33
Lepiej widziane w sądzie są osoby nie spokrewnione, np. sąsiadka, czy koleżanka.
20 kwi 2017 - 10:54
jeśli już to trzeba wziąć kogoś z bliskiego otoczenia, kto zna problemy danego małżeństwa od środka i jest wiarygodny.
02 cze 2017 - 11:16
Pamiętaj też aby zadbać o naprawdę dobrego specjalistę od rozwodów. Ja ze swojej strony mogę zaproponować tą kancelarię: [www.kalicinski-kancelaria.com] są naprawdę dobrzy w tym co robią , więc bez problemu pomogą w dalszych działaniach w tej sprawie. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
26 pa 2017 - 18:51
Miałem podejrzenia, że żona mnie zdradza, ale nie byłem tego pewny. Znajomy podpowiedział mi żebym skorzystał z usług firmy detektywistycznej. Niestety moje przypuszczenia okazały się prawdziwe. Rozwód w toku, ale tą firmę mogę serdecznie polecić: [www.secretspy.pl] .
17 sty 2018 - 06:55
Rozwody to trudny temat i najczęściej bardzo trudno udowodnić winę drugiej strony, Dlatego warto korzystać z biuro detektywistyczne warszawa. Mają bardzo dobrą opinie i nie jedną taką sprawę prowadzili. Dostarczali klientom dokumenty, zdjęcia taśmy dzięki którym było można dochodzić swoich praw przed sądem.
22 lut 2018 - 18:33
Rozwód to nic miłego. Niestety zdrady często są przyczyną rozwodów. O ile jest to coś jednorazowego to jak by mi się przyznał była bym w stanie wybaczyć, ale jeśli by mnie oszukiwał to niestety to był by koniec. Nie tyle przez zdradę a przez kłamstwo. A wiem, ze małżonkowie potrafią kłamać przez wiele lat. Mojej siostry mąż oszukiwał ją przez 10 lat, wiem ze przy rozwodzie korzystała z pomocy [krzysztofsupel.pl] ale my mieszkamy w Węgrowie.
18 kwi 2018 - 07:17
Może uda się wam rozejść za porozumieniem stron? Nie ma takiej możliwości?
13 cze 2018 - 13:16
Niestety też mam rozwód za sobą. Tak, jak ktoś napisał wcześniej - również korzystałam z usług detektywa. Podejrzewałam męża o zdradę i ta agencja - [detektyw-slowinska.com] bardzo szybko dostarczyła mi dowody, które potwierdziły moje podejrzenia. Jednym ze świadków na rozprawie był właśnie detektyw, dzięki uzyskanym przez niego dowodom sprawa została rozstrzygnięta na moją korzyść. W kwestii innych świadków powinnaś skonsultować się z adwokatem, na pewno rozwieje Twoje wątpliwości.
14 cze 2018 - 20:25
Nie mam pojęcia, a nie chcę Ci źle doradzić… Myślę, że najlepiej będzie jeśli skontaktujesz się z jakiś dobrym radcą prawny, który mógłby doradzić Ci, kogo powinnaś powołać na świadka i co może zwiększyć Twoje szanse na wygraną… Jeśli jesteś z Trójmiasta lub okolic, rozważ skorzystanie z oferty kancelarii [radcaprawny-trojmiasto.pl] cieszącej się świetną opinią (znajduje się w Gdyni przy ulicy Śląskiej 53).
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: