NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Terapia małżeńska

Wysłane przez derenka 
Terapia małżeńska
28 mar 2014 - 16:39
Witam dziewczyny. Czy któraś z Was korzystała kiedyś z terapii małżeńskiej? Zastanawiam się nad tym rozwiazaniem ponieaż niestety nie układa się nam z mężem w ostatnim czasie. Totalnie nie możemy się dogadać ...
Widziałam,że taką możliwość oferuje ten gabinet psychologiczny w Warszawie: http://psychoterapia-kielczyk.pl/terapia-par-mediacje/ - myślicie, że warto jest z niej skorzystać?
Re: Terapia małżeńska
05 kwi 2014 - 09:53
Zależy jak do sprawy podchodzi Twój mąż bo jeśli uważa że wszystko jest w porzadku z tzw. Jego strony to nawet siłą go tam nie zaciągniesz. Piszesz że ostatnio nie mozecie sie dogadać więc nie trwa to chyba jakoś specjalnie dlugo? A skoro tak to najpierw spróbujcie naprawić relacje sami a jak sie nie uda to wtedy do psychologa? Na Twoim miejscu, poszłabym na wizytę sama, naświetliła sytuację i poradziła się profesjonalisty co robić a gdyby nie zadzialało to wówczas poszlibyśmy razem.
Re: Terapia małżeńska
12 maj 2014 - 16:03
zawsze warto walczyć, moja znajoma chodziła do poradni Alter Ego we Wrocławiu, chyba po około 10 miesiącach rozwiązala swoje problemy z mężem i teraz żyją ze sobą bardzo dobrze, na moje jeśli jest taka możliwość to należy się postarać
Re: Terapia małżeńska
19 wrz 2014 - 20:14
Dobrym rozwiązaniem, oczywiście w niektórych sytuacjach, może okazać się separacja. To coraz bardziej popularne. Można poczytać, w zrozumiałym języku pisane artykuły na separacja.info, ogólne informacje są w http://www.separacja.info/co-warto-wiedziec-o-separacji.html- w przypadku trudności w podęciu odpowiedniej decyzji można się zapoznać, zrozumieć i zdecydować. Sama byłam o krok od rozwodu, separacja pozwoliła nam zrozumieć błędy, zrozumieć co się liczy i co jest ważne. Dziś jesteśmy razem i jest ok.Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-19 20:16 przez margo903.
Re: Terapia małżeńska
13 lis 2014 - 14:14
Terapia małżeńska (podobnie jak indywidualna) dla jednych jest ostatecznością, a dla innych szansą na zmianę. W przypadku pary, obie osoby muszą się zgodzić na taką pomoc, wymaga to zaangażowania i chęci współpracy. Jednak, nawet jeśli \"terapia\" może brzmieć odstraszająco, to taka forma pomocy wcześniej czy później przyniesie dobre efekty. Polecam artykuł [www.psychologiczny.com.pl]
Gabinet Psychologiczny Drugi Brzeg
Re: Terapia małżeńska
23 lip 2015 - 08:21
Wydaję mi się, że taka terapia może być bardzo dobrym pomysłem na ratowanie związku. Wielu mężczyzn po czasie myśli o tym jak odzyskać kobietę, a zdecydowanie lepiej jest naprawić \"kulejący\" związek niż wrócić do tego co było.
Re: Terapia małżeńska
09 pa 2015 - 11:55
Ja myślę, że warto udać się na takie spotkanie. Na początku być może to będzie krępujące, ale bezstronna osoba, rzeczywiście może dostrzec problem którego my nie jesteśmy w stanie dostrzec. Warto wcześniej trochę przygotować się i przeczytać mniej więcej jak to wygląda. Polecam ciekawy artykuł na temat terapia małżeństw.
Re: Terapia małżeńska
13 pa 2015 - 06:55
Mam okazję z takiej terapii korzystać, gdy trzy lata temu coś się w moim małżeństwie zaczęło psuć, a mąż zaczął częściej sięgnać po alkohol. W kilka miesięcy uzależnił się od alkoholu i koniec końców wylądował na terapii uzależnień ośrodka Agnus. Ja w tym czasie również korzystałam z terapii dla współuzależnionych, o której więcej na [agnusterapia.pl]. Po zakończonym leczeniu musieliśmy podjąć wspólną decyzję, co dalej. Zdecydowaliśmy się na terapię małżeńską, na którą w dalszym ciagu uczesczamy.
Re: Terapia małżeńska
29 lut 2016 - 09:31
terapia małżeńska to niekiedy ostateczne rozwiązanie. Uważam, że zawsze warto spróbować wszystkiego żeby potem nie mieć do siebie pretensji że się nie próbowało wszystkiego.
Re: Terapia małżeńska
27 pa 2016 - 06:43
Miałam kiedyś skorzystać ale okazało się że nie trzeba. Odkryliśmy przypadkiem sklep [sexish.pl] zrobiliśmy pierwsze zakupy i bardzo zaczęło nas to zbliżać. Sex stał się zabawą. Ale wszystko zależy od problemu i nasilenia.
Re: Terapia małżeńska
12 pa 2017 - 08:43
Od siebie mogę polecić www.wip-poznan.pl – otrzymałem tam fachową pomoc.
Re: Terapia małżeńska
16 pa 2017 - 08:52
A ja mogę polecić z Warszawy [www.cpp.pl] , bardzo dobrzy psycholodzy i psychiatrzy. Polecam
Re: Terapia małżeńska
05 kwi 2018 - 10:46
Sama nie korzystałam, ale zdecydowanie popieram wizyty w takich miejscach. Na womenshealth.pl czytałam, że już prawie połowa małżeństw się rozpada, masakra!
Re: Terapia małżeńska
18 kwi 2018 - 07:16
Walczcie o swój związek, szkoda stracić tak długą relację. Warto próbować każdego sposobu.
Re: Terapia małżeńska
22 maj 2018 - 10:02
Uważam podobnie, nie ma co odpuszczać, lepiej jest zawalczyć o drugą osobę i o siebie,a jeszcze mogą przyjść piękne dni smiling smiley
knall
Re: Terapia małżeńska
16 cze 2018 - 07:24
Uważam, że wszystkiego nalezy spróbować zanim sie poddamy. Problem najczęściej lezy w tym, że nie potrafimy z sobą już rozmawiać, a rany zadane sobie nawzajem nie pozwalają na konstruktywny dialog. Proponuję zajrzeć tutaj [www.terapiadialog.pl] Psychoterapeuci zajmują sie tu miedzy innymi poprawianiem wzajemnych relacji, zrozumieniem partnera, ale również samego siebie. Nie poddawajcie się, przecież kiedyś byliście dla siebie wszystkim, to nie mógł być przypadek smiling smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: