NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Pożyczka potrzebna

Wysłane przez iguana 
Pożyczka potrzebna
23 lis 2017 - 22:48
Witam, ogólnie to mam pytanie dotyczące finansowania firmy. Jakie jest najlepsze rozwiązanie dla niewielkiej, ale dobrze się rozwijającej firmy, która chce rozwijać się jeszcze prężniej ale nie ma wystarczającej ilości środków, by to zrobić. W związku z tym: skąd te środki pozyskać? Myslałam by wziąć Kredyt? Pożyczka? Jak to ugryźć? Czy ktoś się na tym zna? Czytałam opinie o pożyczkach pozabankowych i zastanawiam się nad Vivus. Co radzicie ? Byłabym bardzo wdzięczny za pomoc.
Re: Pożyczka potrzebna
29 lis 2017 - 15:18
Widziałam ciekawą ofertę kredytu dla firm w [kredyt123.pl]. Nawet do 500 tysięcy z okresem kredytowania do 150 miesięcy. Oprocentowanie umiarkowane i szybka decyzja. Sprawdź, może to będzie dobre rozwiązanie.
24 sty 2018 - 15:02
A wiecie może która firma pożyczkowa obecnie ma najmniejsze RRSO? Bo wiadomo, ze koszty są ale może warto zwrócić uwagę na to ile trzeba rzeczywiście oddać?!
25 sty 2018 - 16:31
Ja korzystam z Sowy Pożyczkowej, tam masz pokazane jakie jest RRSO i ile będzie wynosić kwota spłaty. Oczywiście warto porównać oferty bo co prawda oferty są podobne, ale czasami 200 zł mniej może być pomocne.
26 sty 2018 - 10:22
Widzę, że tam można też wniosek wysłać, ktoś może wysyłał? Jak działa udzielanie pożyczki online?
27 sty 2018 - 10:26
Ja dawno nie brałam pożyczki, ale kiedyś przez sowe pożyczkową wysyłałam wniosek online. Jak sprawdzili czy mam zdolność to dostałam umowę i miałam potwierdzić przelewem z konta na moje nazwisko i od razu miałam pieniądze na koncie. Ale nie wiem czy tak to działa nadal.
29 sty 2018 - 09:11
A to nie strach podawać dane online? Tyle teraz jest oszustów i naciągaczy? Może ja jakaś przewrażliwiona jestem, ale nigdy nie wiadomo gdzie taki formularz z danymi trafi.
09 lut 2018 - 14:06
Rzuć okiem na porównywarkę chwilówek: http://www.chwilowki360.pl. Znajdziesz tam oferty najróżniejszych firm pożyczkowych. Warto je porównać ze sobą i wybrać dla siebie najkorzystniejszą opcję. To tylko kliknięć, a wszystko będziesz miała jasne.
21 lut 2018 - 09:57
Cześć,
Jeśli prowadzisz swój biznes od 2 lat lub osiągane dochody są na tyle wysokie, że nasz algorytm zakwalifikuje wnioskodawcę do grona rzetelnych przedsiębiorców mimo krótszego stażu, możesz pożyczyć środki na rozwój firmy w Kredytmarket.com. Kwota pożyczki od 10 do 50 tysięcy na okres od 3 do 6 miesięcy. Cały proces jest elektroniczny, szybki i, co najważniejsze, bez konieczności dostarczania jakichkolwiek dokumentów. W oparciu o dane podane w trakcie wypełniania wniosku, nasz algorytm wylicza zdolność kredytową. Dzięki temu finalną decyzję z propozycją kwoty pożyczki dostajesz w ciągu 15 minut na maila. Po 2 dniach od zatwierdzenia warunków umowy otrzymasz środki na wskazane konto bankowe. Po dokładne wyliczenia zapraszamy do zakładki kalkulator na naszej stronie https:/kredytmarket.com/
13 mar 2018 - 14:52
Ja jednak zdecydowanie wolę korzystać z [sowapozyczkowa.pl] i porównać sobie koszty pożyczki i wysłać wniosek mając pewność, że dane nigdzie nie trafią. Raczej korzystanie z stron nieznanych nie jest odpowiedzialne.
26 mar 2018 - 21:16
Różne prywatne firmy udzielają dzisiaj takich szybkich pożyczek. Można je wziąć rzeczywiście praktycznie od ręki. Tylko od jakiej firmy? Jak myślicie? Widziałam ofertę takiej [finay.pl] Korzystaliście z ich pomocy?
03 kwi 2018 - 10:26
Nie wiem co niektórzy widzą w tych chwilówkach. Mam konto w banku Raiffeisen i tam mogę dostać bezprocentową pożyczkę ze spłatą rozłożona na 24 raty. Pożyczając 4 tys bank żąda 120zł prowizji. A więc jak za darmo.
16 kwi 2018 - 12:45
Nie wiem co niektórzy widzą w tych chwilówkach. Mam konto w banku Raiffeisen i tam mogę dostać bezprocentową pożyczkę ze spłatą rozłożona na 24 raty. Pożyczając 4 tys bank żąda 120zł prowizji. A więc jak za darmo.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: