NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

zabawka dla męża

Wysłane przez kasia377 
zabawka dla męża
09 pa 2017 - 14:11
Co powiecie panie na taką zabawkę dla męża w sypialni Lovense Max masturbator. W sumie sama na początku się zastanawiałam, ale są pary które lubią też taką zabawę. Czy to dobry prezent?
Re: zabawka dla męża
30 maj 2018 - 11:57
Możesz spróbować poszukać inspiracji na [www.menshealth.pl] smiling smiley
Re: zabawka dla męża
14 cze 2018 - 16:18
my jak do tej pory nie używamy żadnych takich gadżetów ale jak ktoś lubi to czemu nie smiling smiley ogólnie jesteśmy z mężem zadowoleni z seksu, jedyne co przeszkadzało to obawa przed wpadką; zawsze stosowaliśmy prezerwatywy ale ja i tak się bałam, że coś pójdzie nie tak, a mąż że seks w gumce to nie to samo; a że też miałam bardzo bolesne miesiączki to mój gin zaproponował mi tabletki o nazwie belara; jak już nie musimy się bać, to przyznam, że seks sprawia nam jeszcze większą przyjemność i co ważne nie narzekam co miesiąc, że mam bolesne miesiączki;
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: