NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Niezły fotograf na ślub

Wysłane przez klauddynnka26 
Niezły fotograf na ślub
30 sie 2016 - 18:51
Konkurencja i dobrych fotografów jest całe mnóstwo w naszym kraju, ale takiego fotografa, zobaczcie na
zdjęcia ślubne nie ma za dużo, podchodzi do swojej pracy z niesamowitą pasją, wykonane zdjęcia ślubne i innego rodzaju fotografie są rewelacyjne !
Re: Niezły fotograf na ślub
12 maj 2017 - 11:01
Faktycznie, dobry fotograf jest bardzo ważny na ślubie, w końcu to dzięki niemu będziemy mieli z tego najważniejszego dnia w naszym życiu wspaniałą pamiątkę na całe życie.My zdecydowaliśmy się [www.lasonfotografia.pl] obsługuje całą Polskę Był na ślubie mojej siostry i zdjęcia wyszły wręcz prześlicznie, dlatego też postanowiłam bez namysłu go wynająć.
06 cze 2017 - 06:55
Witam serdecznie u mnie był Andrzej Bartkowski - fotografia ślubna poznań i mogę go polecić w 100 procentach, znakomite zdjęcia wyszły. Zrobiliśmy wraz z mężem z niego foto książkę, która będzie pamiątką na zawsze smiling smiley Mieliśmy oczywiście zdjęcia plenerowe, podczas samej uroczystości oraz na zabawie, fajnie że każdy ma jakieś fajne zdjęcie zrobione na pamiątkę winking smiley
13 cze 2017 - 12:48
Grunt to sprawdzać ofertę fotografów i wybrać takiego, którego fotografia nam się najbardziej podobasmiling smiley
26 cze 2017 - 18:34
My mieliśmy fotografa z polecenia koleżanki i powiem Wam ze byłam zachwycona z ich usług. Przepiękne zdjecia i masa pomysłów. Sami zerknijcie na portfolio [www.lasonfotografia.pl] może i Wam się spodobają . Długo szukałam bo chciałam by zdjęcia były wyjątkowe i z fajnym pomysełm na szczęście koleżanka dała mi namiar do nich . Pozdrawiam!
11 sie 2017 - 07:26
Nie wiem skąd dokładnie szukacie fotografa, ale jak z południowej Polski to podrzucam Wam namiary na Pana Wolańskiego - [www.patrykwolanski.pl] . Obejrzyjcie sobie jego portfolio. My z mężem jesteśmy zachwyceni z reportażu ślubnego, jaki dla nas wykonał smiling smiley
29 sie 2017 - 11:13
Jeśli szukacie godnego polecenia fotografa ślubnego z Warszawy to radzę Wam zajrzeć na tę stronę i obejrzeć te piękne zdjęcia: [www.agnieszkaklosinska.pl]. Ja jestem bardzo zachwycona jej pracami i już się nie mogę doczekać aż będę oglądała zdjęcia z mojego wesela.
13 wrz 2017 - 13:01
Mi się bardzo podobają zdjęcia portretowe Warszawa zrobić sesje ślubną + jakieś inne nie tematyczne sesje. Warto sobie właśnie takie kilka sesji zrobić.
04 pa 2017 - 07:58
Co prawda nie miałam okazji współpracować z tą Panią, ale niesamowite zdjęcia ślubne (Białystok) wykonuje [www.annasuchocka.com]. Od dłuższego obserwuje ją na fb i na insta i zawsze czekam na kolejne zdjęcie. Chciałabym kiedyś u tej Pani mieć kiedyś sesje. smiling smiley
04 pa 2017 - 09:49
Ja miałam ślub jakieś pół roku temu i był u nas profesjonalny fotograf ślubny katowice i byłam bardzoo zadowolona zrobili mega duzo zdjęć dobralia album pod nas i nie tylko zdjec na plytah mielismy mase wszystko fajnie oprawione także byłam zadowolona
11 pa 2017 - 11:49
Bardzo fajnym fotografem i sprawdzonym jest http://mariuszwypych.pl/ warto się nad nim zastanowić przy wyborze konkretnego fotografa ja byłbym za tym żeby go właśnie wybrać jako tego fotografa który będzie robił nam sesje ślubne
Nazwa użytkownika:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: