NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Wesele

Wysłane przez granuleczka 
Re: Wesele
19 mar 2018 - 08:36
Ja na swoje wesele wynajęłam agencję ślubną, konkretnie tą: Mr & Mrs - Agencja ślubna Kraków i mogę powiedzieć że zorganizowali wszystko naprawdę świetnie i profesjonalnie, jak dla mnie bardzo przydatna i nieoceniona pomoc.
19 mar 2018 - 08:56
Jeśli chodzi o muzykę, to koniecznie trzeba zatrudnić dj [djwojtas.pl] Zapewnia nie tylko świetną muzykę, ale jest również wodzirejem, posiada własne oświetlenie, a także zapewnia atrakcje takie, jak generator baniek mydlanych, generator dymu, laser animacyjny.
19 mar 2018 - 14:37
Jeśli szukacie miejsca na wesele to polecam zajrzeć tutaj: Tango - sala weselna jest to naprawdę piekne miejsce na wesele, jeśli jeszcze nie znaleźliście takiego to polecam się do nich odezwać.
23 mar 2018 - 13:18
Organizacja wesela to nie tylko znalezienie sali. To także wiele innych aspektów, które mało kto bierze pod uwagę. Koniec końców jest to naprawdę duże przedsięwzięcie. Polecam więc zapoznać się z artykułami dostępnymi na stronie http://www.moj-slub.com/. Myślę, że w wielu sytuacjach mogą pomóc.
04 kwi 2018 - 09:14
Jasne, ze tak. Przy weselu jest cała masa rzeczy na głowie. Ja od siebie mogę polecić świetny samochód do ślubu na stronce https://goldencars.com.pl My korzystaliśmy z niego podczas studniówki, ale na slub to chyba jeszcze lepsza opcja winking smiley
05 kwi 2018 - 07:15
Ja miałam wesele pod Warszawą i jestem zadowolona z uroczystości. Najtrudniej wam powiem jest znaleźć odpowiedni zespół lub dj. My postawiliśmy na zespół czego się bałam ale się nie zwiodłam. Powodzenia przyszłym pannom młodym!
11 kwi 2018 - 06:15
Jeśli chodzi o fotografa to mogę polecić ze swojej strony tego: [www.bachulski.com] naprawdę zna się doskonale na rzeczy, jest bardzo dobry w tym co robi, korzystałem z jego usług już dawno temu i mogę śmiało zarekomendować.
16 kwi 2018 - 09:58
A takie pokazy barmańskie to będzie dobra opcja na wesele jako atrakcja na prawdę mi się bardzo podobają. Super opcja, ogólnie atrakcji nie powinno zabraknąć na weselach żeby goście się nie nudzili.
17 kwi 2018 - 06:13
A wiecie co mi się ostatnio spodobało? Byłam w księgarni i w oczy rzuciła mi się księga gości weselnych. I jak się nad tym zastanowić, taka księga to bardzo dobrym pomysł. Goście mogą wpisać życzenia i nie tylko, a my po latach zawsze będziemy mogli do tego wrócić. Genialna pamiątka, jeśli planujecie ślub, to polecałabym się nad tym zastanowić smiling smiley
30 kwi 2018 - 15:44
Mnie ostatnio najbardziej spodobał się ciężki dym, który uatrakcyjni pierwszy taniec.
07 maj 2018 - 11:13
Ja organizację mojego wesela zostawiłam specjalistom z [www.amarante.com.pl] . Przedstawiłam im tylko moją wizję wesela oraz budżet, a oni zajęli się całą resztą i mogę szczerze powiedzieć, że byłam zachwycona efektem, bo zadbali o najmniejszy szczegół, a ja mogłam bez stresu bawić się wraz z gośćmi smiling smiley
07 maj 2018 - 13:03
to ciekawe rozwiązanie, zwłaszcza dla osób, które nie mają czasu lub głowy do takich organizacyjnych spraw.

[dekoracyjne-inspiracje.pl]
18 maj 2018 - 10:29
My organizowaliśmy wesele w pięknej sali w Łodzi - [pomorska21.com]. Zrobiła ogromne wrażenie nie tylko na nas, ale również na naszych gościach i ogólnie całe wesele wyszło znakomicie. Polecam to miejsce z czystym sumieniem smiling smiley
21 maj 2018 - 12:50
A ja organizowałam wesele w Warszawie w hali namiotowej smiling smiley powiem Wam, że było to najlepsze przyjęcie w moim życiu. W plenerze było mega, a przed deszczem ochroniła nas hala smiling smiley [www.ewenta.pl]
24 maj 2018 - 14:03
My ostatnio byliśmy na takim mniejszym weselu w sali pod Łodzią, najfajniejsze, że później mogliśmy mieliśmy zapewnione noclegi właśnie przy tej sali w [www.restauracja-routeone.pl]
26 maj 2018 - 14:00
Wiadomo - wybor sali, dj\\\'a, samochodu, obraczek, kwiatow itp - to bardzo powazne wybory. Ale chyba kazda panna mloda najbardziej sie stresuje przy wyborze odpowiedniej i modnej sukni slubnej, prawda? Moda ślubna takze sie zmienia - trzeba miec to na uwadze. To, co bylo modne 10-15 lat temu - juz teraz moze nie byc. Tutaj: [www.magazynwesele.pl] sa bardzo ciekawe i godne przeczytania porady odnosnie mody ślubnej - rzuccie w wolnej chwili okiem - moze pomoga rozwiac Wasze watpliwosci - w co sie ubrac.
30 maj 2018 - 10:47
A jaką macie suknie? smiling smiley Wiele propozycji można znaleźć w [www.suknie-maria.pl] salon w Szczecinie, który oferuje również buty, a także dodatki ślubne. Dodatkowo wypożycza suknie.
05 cze 2018 - 13:17
A czy wybraliście już ślubne zaproszenia? Z doświadczenia wiem, że nie jest to zbyt łatwe zadanie. Warto więc określić styl swojego wesela - jeśli stawiacie na przykład na kwiaty, to myślę, że idealnie skomponują się na przykład takie zaproszenia: https://www.zapi.pl/23-kwiatowe-zaproszenia-slubne.
11 cze 2018 - 11:44
A co myślicie o pójściu do ślubu w balerinach? Ostatnio trafiłam na taki artykuł [podamto.pl] i stwierdziłam, że nie jest to wcale zły pomysł, w końcu męczyć się na własnym weselu w szpilkach (jeśli ktoś nie lubi butów na obcasie) to bez sensu.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: