NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Wesele

Wysłane przez granuleczka 
Re: Wesele
28 sie 2016 - 09:25
ja już swoje wesele mam za sobą i bardzo się z tego cieszę
21 wrz 2016 - 09:22
Nie lubię wesel. Najchętniej to wcale bym nie robiła.
13 pa 2016 - 06:44
Witam, ja mam swoje wesele dopiero przed sobą winking smiley I zastanawiam się nad tym czy wybrać raczej DJ - a czy zespół. Koleżanka poleca mi [djdaro.pl] - może znacie? DJ działa na Śląsku i z tego co wiem, idealnie dba o nastrój i dobrą zabawę. Zależy mi, aby każdy się świetnie bawił aż do białego rana smiling smiley
25 pa 2016 - 11:32
Ja pamiętam, że najgorszą przeprawę miałam z organizacją wszystkiego w kościele. Zawsze było coś nie tak. Chciałam aby wystrój kościoła na wesele był podobny do wystroju sali i samochodu. Strasznie długo zajęło mi przekonanie księdza i sióstr do mojej wizji, ale w końcu się udało i wesele było przepiękne winking smiley
09 lis 2016 - 20:25
Powodzenia w przygotowaniach smiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-09 20:26 przez Marlenka33.
11 lis 2016 - 10:39
witam,

pomoc w weselu ważna sprawa. Ważne aby odpowiednio rozsadzić gości. Na czym jeszcze będzie ta pomoc polegała? Na samem weselu też będziesz? Pamiętaj aby wódki na stole nie zabrakłosmiling smiley)))
21 lis 2016 - 16:00
Bardzo fajną salę znajdziesz pod samą Warszawą, w przepięknej okolicy: [www.willazagorze.pl]. Elegancko, spokojnie i z klasą. Są dwie sale do wyboru, kominkowa na mniejszą ilośc gości i Królewska. Masz tam dodatkowo hotel i goście mogą zostać na noc. Co do prezentó to nie orientuję się co teraz jest na topie. Może paczuszki ze słodyczami?
23 mar 2017 - 12:51
Mnie czeka niedługo, a prawie jeszcze nic nie mam zorganizowane :/ I nie wiem czy nie skorzystać z pomoc konsultanta ślubnego? Koleżanka polecała mi Agencję Spinki [www.agencjaspinki.pl], ale sama nie wiem jeszcze czy to dobry pomysł. Miał ktoś doświadczenie z podobnymi agencjami i może mi coś napisać?
29 mar 2017 - 15:10
A ja ostatnio byłam na weselu gdzie jedną z głównych atrakcji był taki pokaz sztucznych ogni [www.pirosklep.pl] i powiem szczerze, że to był strzał w dziesiątkę. Goście byli zauroczeni, naprawdę fajny efekt smiling smiley
03 maj 2017 - 17:07
My też jesteśmy w trakcie organizacji ślubu i wesela. Tak jak koleżanka wyżej zastanawialiśmy się nad zatrudnieniem agencji ślubnej i zdecydowaliśmy się na jedną z naszego lokalnego rynku - chodzi o agencję Ona&On Events (http://onaon.eu/). Znajomi korzystali z ich usług i byli zadowoleni - my na razie też jesteśmy. Pilnują kosztów, pomogli nam spiąć wszystkie nasze pomysły w jeden konkretny motyw i działamy.
05 maj 2017 - 12:39
Pokaz sztucznych ogni? Pierwszy raz się z tym spotykam smiling smiley Z takich nowych atrakcji ciekawostka jest też pokaz magii i iluzji, zobaczcie sobie: iluzjonistanawesele.pl
12 maj 2017 - 06:44
Upominki ? Nasze wesele było świetne mieliśmy zespół muzyczny który zabawiał gości wraz z wodzirejem a z atrakcji weselnych mieliśmy księgę gości w którą wszyscy się wpisywali mieliśmy także fotobudkę gdzie tyle zdjęć wszyscy robili ze szok, ale najlepsze wzięcie i tak miał drink bar w pokazem barmańskich sztuczek : http://baraction.pl/pokaz-barmanski.html bardzo fajny i mega super pokaz był wykonany każdy się cieszył patrzył i przy tym barze oczywiście goście dłuugo stali, było bez upominków ale i tak świetny ślub.
05 cze 2017 - 10:19
Wg mnie warto zainwestować w atrakcje weselne Trójmiasto. Ci panowie potrafią w genialny sposób zabawiać gości, do tego przyrządzają drinki i dbają o szeroko pojęty bar. Mnogość zabaw, czy innych rozrywek dla gości potrafi przerazić, ale to dobrze, przynajmniej zawsze dopasują się do nich smiling smiley
17 lip 2017 - 10:05
Ja zastanawiam się nad salą weselną w [www.hotelponiatowski.pl] . Bo potrzebuje sali z hotelem , żeby goście mogli przenocować , a tu właśnie to jest smiling smiley. To miejsce bardzo mnie urzekło , piękna sala w moim guście oraz bajkowy ogród smiling smiley Więc chyba się skuszę smiling smiley
26 lip 2017 - 15:14
Organizacja wesela to zawsze spory stres i dużo logistyki. Trzeba zaplanować wszystko od większych detali, po najdrobniejsze szczegóły typu atrakcje dla gości. Bo w końcu przyjęcie powinno być zapamiętane przez każdego gościa smiling smiley Atrakcją weselną, która nie wychodzi z mody jest wynajęcie fotobudki. Można to zrobić od tej firmy - [fotobox4you.pl] . Śmieszne zdjęcia są miłą pamiątką, a i mogą zostać wklejone do księgi pamiątkowej Państwa Młodych.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-26 15:15 przez hortensja.
01 sie 2017 - 11:20
Gdzie zorganizować wesele? Moim zdaniem w jakimś eleganckim, stylowym dworku położonym w ładnej, spokojnej okolicy. Dla oszczędności warto wybrać miejsce poza miastem - standard taki sam, a koszty znacznie niższe. Pod Warszawą na wesele powinien się nadać Hotel Afrodyta [www.afrodytaspa.pl] - mają tam ładny dwór z salą na 200 osób, potrawy są smaczne, a obsługa miła i profesjonalna.
02 sie 2017 - 18:02
Gdy ja brałam ślub kilka lat temu, miałam straszny problem ze znalezieniem sali w terminie ślubu. Wszystkie były zajęte. Dlatego radzę przygotowania ślubne zacząć właśnie od znalezienia sali. Niedawno trafiłam na ciekawą stronę, która może w tym bardzo pomóc. [www.saleweselne.com] to wyszukiwarka sal weselnych w całym kraju. Moim zdaniem, to bardzo przydatne i może pomóc w znalezieniu lokalu na jakim nam zależy.
03 sie 2017 - 21:25
Co do miejsca to w http://narozdrozu.pl/ jest bardzo ładnie. Moi znajomi tam byli i bardzo sobie chwalili. Sama się zastanawiam czy nie wziąć tej sali.. A co do upominków to podoba mi się to co pokazałaś myślę że było by ok.
21 sie 2017 - 08:16
Ja również jestem świeżo po ślubie, cieszę się, że mam wszystko za sobą. Sama organizacja przebiegła bardzo sprawnie, zaproszenia na ślub ręcznie robione zamówiłam tutaj [www.jdstyle.pl] wolną rękę w wyborze orkiestry dałam mojemu mężowi. Wszystko wymaga dużego nakładu czasu, ale sama uroczystość wszystko wynagrodzi.
28 sie 2017 - 11:41
My zawsze marzylismy o takim mniejszym weselu. I znaleźliśmy świetną salę - venge w łodzi smiling smiley
10 pa 2017 - 06:33
Zobacz sobie też jakieś fajne atrakcje, warto sobie zobaczyć np : http://demonyognia.pl/pokazy-pirotechniczne taki pokaz fajerwerków to warto właśnie zrobić na weselu bo jest to bardzo fajne i na weselach coraz częściej stosowane.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: