NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Fotograf ze śląska

Wysłane przez amelia90 
Fotograf ze śląska
14 cze 2016 - 14:47
Hej smiling smiley Szukam dobrego fotografa do uwiecznienia tej pięknej chwili smiling smiley Koleżanka poleca mi [www.foto-agakaplon.pl]. Co sądzicie? Zdjęcia bardzo ładne i widać, że Pani przykłada się do tego co robi. Ponoć lata doświadczenia i wysoka jakość usług. Proszę doradźcie, bo zostało mi już mało czasu smiling smiley
Re: Fotograf ze śląska
18 lip 2016 - 15:52
na dobrego fotografa ne ma co oszczędzać, wiem to po sobie
29 cze 2017 - 13:07
Przed wyborem zdecydowanie powinno się przejrzeć portfolio fotografów z reportażu ślubnego i na tej podstawie zdecydować czyje zdjęcia przypadły nam bardziej do gustu Są ogromne różnice między fotografami. Niektórzy maja pasję i pomysł na zdjęcie a niektórzy robią zdjęcia od niechcenia. Ja wybrałam firmę [www.lasonfotografia.pl] i jestem b.zadowolona

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-29 13:07 przez Eliza32.
07 sie 2017 - 07:41
No właśnie a mi jest potrzebny fotograf biznesowy, najlepsza będzie fotografia biznesowa Warszawa bo zakładam firmę i czeka mnie sesja do strony oraz wielu innych dokumentów firmowych. Znajdzie się taki fotograf który strikte zajmuje się taką fotografią ?
11 sie 2017 - 07:24
Ja miałam ślub w Wodzisławiu Śląskim i u nas zdjęcia robił ten Pan - [www.patrykwolanski.pl] Ogolnie ze współpracy jak i z samych zdjęć jesteśmy z mężem baaaardzo zadowoleni smiling smiley Na stronie ma wiele reportaży pozamieszczanych, więc możecie sobie popatrzeć jak wyglądają robione przez niego zdjęcia. Moim zdaniem są piękne smiling smiley
16 pa 2017 - 13:24
Zrobienie zdjęć biznesowych to świetny pomysł, aby nadać profesjonalizmu każdej firmie. Zupełnie inne jest podejście, jeśli mamy na stronie miniaturki osób pracujących w danej korporacji. U mnie szef zamówił fotografię korporacyjną u [ewabednarz.pl] w Warszawie. Wyszło minimalistycznie, elegancko.
17 pa 2017 - 09:32
Ja szukam fotografa który mógłby od razu zrobić mi klasyczny album fotograficzny chodzi o zrobienie kilku fotek reszte ja dam i wszystko złoży w całość
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: