NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Zespół na wesele

Wysłane przez lukrowana 
Zespół na wesele
28 sty 2016 - 18:00
Żliża się czas organizowania wesela, stąd moje pytanie: Czy ktoś miał styczność z zespołem The Good Sound? Poszukuję zespołu w zachodnio-pomorskim w dość rozsądnej cenie a przy tym z możliwością bezproblemowej komunikacji dotyczącej szczegółów. Słuchałam nagrać demo na ich stronie i brzmią naprawdę nieźle. Ktoś coś?
Re: Zespół na wesele
25 mar 2016 - 11:52
Ja polecam zespół który idealnie sprawdził się na weselu mojej kuzynki i moim. Świetne głosy, dobrze bawili wszystkich gości. Marzenie - zapoznaj się z ich ofertą: [kawkamusicband.pl] Polecam smiling smiley
03 cze 2016 - 19:33
Jeśli chodzi o oprawę muzyczną to za szukanie trzeba się zabrać odpowiednio wcześnie. Żeby sobie ułatwić zadanie można skorzystac z pomocy portali ślubnych takich jak np [www.weselewawa.pl], gdzie znajdują się ogłoszenia zespołów oraz DJów. Może któras oferta Was zaciekawi, jest w czym wybierać.
18 cze 2016 - 12:40
U mnie gral [djblazej.pl] i moge polecić. Wymienionego przez Ciebie niestety nie kojarzę.
07 lip 2016 - 05:50
ja nie chciałam mieć zespołu bo zespoły mnie wkurzają.
26 lis 2016 - 18:47
lukrowana Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Żliża się czas organizowania wesela, stąd moje
> pytanie: Czy ktoś miał styczność z zespołem
> The Good Sound? Poszukuję zespołu w
> zachodnio-pomorskim w dość rozsądnej cenie a
> przy tym z możliwością bezproblemowej
> komunikacji dotyczącej szczegółów. Słuchałam
> nagrać demo na ich stronie i brzmią naprawdę
> nieźle. Ktoś coś?
Nie mieszkam w województwie zachodniopomorskim więc nie polecę Ci konkretnego zespołu. Wejdź sobie na stronę: [oferia.pl] może tam znajdziesz coś ciekawego. Jeśli przesłuchaliście demo tego zespołu i wam się podobało to może warto go zatrudnić.
Szukając zespołu na wesele najlepiej posłuchać go na żywo. Niektóre zespoły zgadzają się, żeby przyszli państwo młodzi posłuchali ich na próbie. Dobrym sposobem jest zasięgnięcie porady wśród znajomych, który zespół jest godny polecenia
20 mar 2017 - 15:49
Także dj Daro moim zdaniem jest godny polecenia. Uważam, że oferuje naprawdę dobre usługi weselne na śląsku wraz z oprawą muzyczną, więc jeśli chcecie, to na [djdaro.pl] możecie sprawdzić sobie szczegóły usług przez nich oferowanych.
28 kwi 2017 - 10:25
Dziewczyny, dzięki za wszelkie sugestie! Zdecydowałam się na ten zespół The Good Sound i powiem Wam, nie pożałowałam, naprawdę dali radę smiling smiley Goście się świetnie bawili i mówili nawet, że to najlepsze wesele, na jakim byli smiling smiley
28 kwi 2017 - 19:40
Jeśli ktoś jeszcze szukałby zespołu ze swoich okolic to polecam zajrzeć na portal: [modnewesele.com] smiling smiley Można tam ustawić lokalizację, która nas interesuje i znaleźć nie tylko zespoły ale także sale weselne smiling smiley
11 maj 2017 - 06:59
U nas grał dobry zespół na weselu był bardzo fajny nazywał się Twist zespół na wesele kraków , świetnego mają wodzireja pełnego energii którą zaraża gości na imprezie, na prawdę umiał nawet najtrwalszych weteranów poderwać na parkiet, co się uśmialiśmy i wybawiliśmy, mega wesele z taką oprawą muzyczną było super.
13 cze 2017 - 12:47
Polecam bardzo dobry zespół ze Śląska - zapewnili nam doskonałą zabawę smiling smiley
14 cze 2017 - 12:36
Warto jeszcze jakieś atrakcje dodatkowe zapewnić gościom. Np barman na wesele Sopot czy jakaś fotobudka to dobry sposób żeby ludzie zapamiętali bardzo dobrze i pozytywnie twoje wesele. Warto sobie właśnie przemyśleć dobrze imprezę i te atrakcje dokładnie wszystko zgrać w czasie winking smiley U nas bardzo dobrze przyjął się na weselu barman który właśnie przyciągnął większość gości swoim pokazem.
04 wrz 2017 - 12:32
No u nas grał taki fajny zespół weselny : [zespol-czysta-energia.pl] na prawdę wybawiliśmy się do białego rana i była świetna impreza. Lubię takie imprezy z dobrą muzyką i klimatem.
09 wrz 2017 - 19:48
My jesteśmy z okolic Opola i na naszym weselu grał zespół [www.zespolgem.pl] . Mają też możliwość wynajęcia DJ\\\'a ale postawiliśmy, że chcemy muzykę na żywo. Wyszło na prawdę super i wszyscy świetnie się bawili do białego rana! Aż sami byliśmy zaskoczeni, że goście tak długo zostali. Wydaje mi się, że to też zasługa dobrego zespołu.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: