NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

konsultant slubny?

Wysłane przez donata 
konsultant slubny?
25 gru 2015 - 13:29
Czy korzystaliście z konsultanta ślubnego? Co sądzicie o zatrudnieniu takiej firmy do organizacji ślubu?
Szczerze przyznam że boimy się razem z narzeczonym tej całej organizacji wesela, że coś zapomnimy, spapramy, źle dobierzemy. Z drugiej strony dużo oboje pracujemy i nie wiem kiedy wszystko znajdziemy czas załatwiać. Stąd pomysł skorzystać z firmy która organizuje wesela od A do Z. W Warszawie u nas znalazłam agencję Agaya [agaya.eu], mają dobre opinie w sieci. Co o nich sadzicie?
Re: konsultant slubny?
18 lip 2016 - 15:50
kiedyś nie było takich konsultantów i jakoś sobie ludzie radzili
28 pa 2016 - 13:54
Radzili sobie ponieważ nie mieli wyboru winking smiley Jeśli obawiasz sie,ze nie uda Ci się wszystkiego ogarnąć tak jak chcesz to nawet sie kochana nie zastanawiaj ale dopytaj sie o cenę i ewentualnie się zdecyduj. Sama miałam wesele organizowane przez taką firmę. W zasadzie przez duet dwóch koleżanek z tej firmy:
[sercadwa.eu]

Byłam bardzo zadowolona. Po pierwsze nie musiałam martwić się o każdą głupotę a podejmowałam jedynie najwazniejsze decyzje przy czym wybór mialam praktycznie na tacy. Po drugie cenowo bardzo mi sie to oplaciło ponieważ dziewczyny miały dostęp do o wiele lepszych cen.
Dodam jednak,ze działają na terenie Trójmiasta.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-28 13:55 przez Elamija.
02 lis 2016 - 14:41
Myślę. że zależy od tego czy mamy czas zeby ogarniać ślub sami, jeżeli tak to czytając takie porady jak te na stronie [www.amazonka.net.pl]żemy sobie sami poradzić. Jeżeli jednak nie mamy czasu, to konsultanta warto zatrudnić.
08 lis 2016 - 18:50
Ja sama z narzeczonym planuje wszystko daje Nam to wiele przyjemności. Bardzo dużo inspiracji czerpiemy z blogów np. [slubi.pl] . Do tego dochodzą przeróżne fora ślubne na, których można znaleźć naprawdę wiele cennych informacji.
26 lis 2016 - 18:50
bardzo chętnie bym oddała całe przygotowanie wesela na bardzi innej osoby. Jedyną przeszkodą są niestety koszta. Samo wyprawienie wesela to ogromny koszt więc oszczędzamy na czym sie da
08 gru 2016 - 13:57
ja nie korzystałam z takich usług i jakoś sobie wesele zorganizowałam.
15 mar 2017 - 10:14
Też się zastanawiamy nad konsultantami. Oczywiście można zorganizować sobie cudowny ślub samemu, ale nam po prostu brakuje czasu :/. Na pewno przejrzę te strony które w tym temacie podałyście i popytam tych firm jak to wygląda smiling smiley.
22 mar 2017 - 11:23
Jeśli chodzi o organizacje wesela i oprawę muzyczną, to polecam też sprawdzić Dj Daro - [djdaro.pl] . Jak dla mnie to naprawdę godne polecenia usługi, więc być może i wam się przydadzą. Najlepiej sprawdzić sobie realizacje.
24 mar 2017 - 15:08
Dla osób, które boją się przygotowań zapewne warto poprosić o pomoc konsultanta, ale myślę, że z pomocą przyjaciół i rodziców można dac sobie radę. Ja dodatkowo przekopałam cały internet w poszukaniu weselnych porad, kilka blogów jest naprawdę świetnych, można poszukać pomysłów, od wyboru sali weselnej po plener zdjęć ślubnych. Polecam zajrzeć np. tu [modnewesele.com] Pozdrawiam!
06 maj 2017 - 09:54
Ja uważam, że można wszystko pogodzić i załatwić wszystko bez konsultanta. Zazwyczaj wesele planuje się z wystarczającym wyprzedzeniem żeby na wszystko znaleźć czas. Poza tym sukni, biżuterii i innych dodatków za nas też nie wybierze smiling smiley Ja wszystkiego szukałam sama, zazwyczaj po pracy wieczorami i znalazłam bardzo fajną salę, wymarzoną suknię i teraz jeszcze zostały obrączki. Skorzystam chyba z tego sklepu: [obraczki.pl] bo mają duży wybór i podobają mi się ich ceny. Do tej pory wszystkie moje wybory były udane, więc mam nadzieję, że ten też taki będzie.
09 maj 2017 - 10:06
Nigdy nie słyszałam o nikim, kto korzystałby z usług takiego konsultanta.
16 kwi 2018 - 13:02
warto zdecydować się na konsultanta ślubnego ponieważ wiele nam jest w stanie pomóc
użyj tego łącza
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: