NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Zaproszenia ślube

Wysłane przez Bohema 
Zaproszenia ślube
20 cze 2015 - 12:58
Jakie zaproszenia miałyście na swoim ślubie, czym sie kierować w wyborze ? Co myślicie o takim zaproszeniu z motywem zakładek ? smiling smiley
Re: Zaproszenia ślube
22 cze 2015 - 09:03
Bardzo ładne. Ja jednak wolę klasyczne zaproszenia.
27 cze 2015 - 11:32
Piękne są !
14 wrz 2015 - 09:46
Jak dla mnie trochę zbyt \"ciężki wzór\"- wygląda jak stara, skórzana kronika... smiling smiley
Mam inną propozycję (nie wiem jak wstawić zdjęcie więc podaję linka do strony): [allezaproszenia.pl]
Przewińcie stronę w dół, wzór wszystkich zaproszeń jest właściwie ten sam- zaproszenie+nakładka+wstążka. Różnią się kolorami, czcionkami i układem tekstu. Jak dla mnie są idealne- proste ale zarazem eleganckie. Ktoś kto je zaprojektował miał dobry gust smiling smiley No i cena tylko 2,99 za sztukę zachęca.
04 lis 2015 - 20:18
Ja wolę bardziej wesołe i nowoczesne zaproszenia, zdecydowałam się na coś takiego - [www.probitus.pl] - bo dużym plusem jest też cena, a wiadomo, że zaproszenia i tak później wylądują w koszu, więc po co płacić kilkaset zł za nie..
16 sty 2016 - 07:25
Można samemu stworzyć wzór zaproszenia na ślub. Będzie takie zaproszenie niepowtarzalne . Po zrobieniu wzoru można skorzystać z drukarni, ja bym polecała tą [web-to-print.pl] Sa bardzo dokładni, terminowi i nigdy do jakości wykonywanych zamówień nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń. Do tego są tani.
11 lut 2016 - 06:59
Faktycznie bardzo ładne zaproszenia.
Ja akurat kierowałam się przy ich wyborze nie tyle wzorem czy kolorystyką, ale tym, aby skompletować wszystko \\\\\\\'pod jedną nutę\\\\\\\'. Poza zaproszeniami [frezkul.pl] wybieraliśmy wszelkie dodatkowe akcesoria na ślub: winietki, przewieszki na butelki, kotyliony a nawet pudełeczka, które miały ozdabiać prezentowe ciasto czy miejsce, przeznaczania prezentów.
Dlatego poza samymi zapeszeniami na ślub, postaraj się więcej dowiedzieć o możliwości \\\\\\\'skompletowania\\\\\\\' wszystkich innych dodatków.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-12 10:43 przez Nastia.
14 mar 2016 - 18:01
Ja miałam ślub jesienią i szukaliśmy jakichś zaproszeń z motywem jesiennym. Stanęło na takich zaproszeniach z listkami: [www.zaproszeniaslubne.pl]
28 maj 2016 - 15:34
Bohema Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Jakie zaproszenia miałyście na swoim ślubie,
> czym sie kierować w wyborze ?
Dobrze się składa, gdyż niedawno czytałam tekst o zaproszeniach ślubnych. Proszę bardzo oto on: http://hotelstyl70.pl/blog/z-cyklu-porad-slubnych-zaproszenia-winietki-i-tort/. W sumie traktuje on nie tylko o zaproszeniach, ale te o winietkach czy zawieszkach na alkohol. W gruncie rzeczy te wszystkie trzy elementy mogą być ze sobą stylistycznie powiązane, wtedy charakter uroczystości będzie spójny.
25 lip 2016 - 11:25
Mnie się bardzo podobają takie eleganckie zaproszenia, coś w tym stylu: [www.jdstyle.pl]
No ale wiadomo, co kto lubi. Dla mnie zaproszenia są istotne z tego względu, że osoba którą zapraszamy pierwsze co zobaczy to właśnie zaproszenie, więc nie może to być byle co.
28 sie 2016 - 09:24
moi znajomi mieli fajne zaproszenia w formie kart do gry.
20 pa 2016 - 07:50
A ja sama projektowałam sobie zaproszenia Po pierwsze dzieki temu były o wiele bardziej oryginalne.Po drugie cenowo wyszło mnie to o wiele taniej niż jakbym zamawiala gotowe z allegro czy też ze sklepu internetowego

Zaproszenia zamawiałam w drukarni Openprint: [www.openprint.pl] - na stronie jest ich cennik. 200 zaproszeń kosztuje tam 90 zł.... Czyli tyle co gdzie indziej 10 zaproszeń.

Róznica jest !
15 mar 2017 - 10:15
A jak projektowałaś te zaproszenia? W jakim programie najlepiej?
20 lip 2017 - 09:16
Weź sobie zobacz na : http://naszapracownia.pl/12-zaproszenia-slubne ja tutaj zamawiałem i na prawdę ładne wyszły zaproszenia super jakość. Warto sobie właśnie skorzystać z dobrej firmy która robi zaproszenia.
20 lip 2017 - 11:22
A co myślicie o tym, by zrobić zaproszenia metoda DIY? Oczywiście jeśli gości jest dość mało;-)
29 sie 2017 - 17:20
My swoje zaproszenia zamówiliśmy przez internet od firmy Artenne [artenne.pl] , sami wymyśliliśmy projekt a oni w fantastyczny sposób zebrali wszystko w całość i powstały śliczne zaproszenia. Byłam nimi oczarowana, wyglądały naprawdę pięknie , widać że robią to co lubią i robią to z pasją. Także z własnego doświadczenia polecam Wam zaproszenia od nich .
28 wrz 2017 - 13:17
Zaproszenia ślubne zamówisz u producenta [www.extrema.com.pl] . Kolekcje składają się z oficjalnego zaproszenia na ślub, winietki na stół, menu weselnego, zawieszek na butelki itp. Wszystko w jednym stylu pasujące do siebie i stanowiące zestaw. Sprawdź sobie u nich koniecznie.
18 pa 2017 - 11:15
Ja postawiłam na spersonalizowane zaproszenia, które zamówiłam tutaj [www.fanaberiastyle.pl] smiling smiley Ja lubię prostotę, takie też były mój zaproszenia. Kolor oczywiście kremowy smiling smiley
07 lis 2017 - 12:00
Wybór zaproszeń jest bardzo ważny - w końcu to pierwsza rzecz związana z naszym weselem, która wpada w ręce naszych gości i pozostaje w pamięci. Bardzo duży wybór zaproszeń ślubnych w najróżniejszych stylach widziałam ostatnio na stronie http://www.zapi.pl/. Warto zajrzeć i się rozejrzeć, przy okazji mają też w ofercie inne akcesoria ślubne, które mogą się przydać przy organizacji całego zamieszania.
10 lis 2017 - 15:10
Przy wyborze zaproszeń kierowałabym się przede wszystkim ceną. Dla oszczędności warto zamówić je przez internet, choćby przez [marsgraf.pl] - mają tam trochę ciekawych, ładnych zaproszeń, prostszych, jak i bardziej kreatywnych.
22 lis 2017 - 12:51
lidiaa851 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Przy wyborze zaproszeń kierowałabym się przede
> wszystkim ceną. Dla oszczędności warto
> zamówić je przez internet, choćby przez
> [marsgraf.pl] - mają tam trochę ciekawych,
> ładnych zaproszeń, prostszych, jak i bardziej
> kreatywnych.

Ojejku, w życiu o.o Kierować się tylko ceną? Ceną i wyglądem - okej, ale też nie chciałabym mieć byle jakich zaproszeń które wyglądają jak staroświeckie kartki z życzeniami sad smiley
05 gru 2017 - 14:27
Oczywiście, że zaproszenia ślubne powinny był w miarę ładne, ale i tanie - nie widzę sensu wydawania niewiadomo ile pieniędzy na takie mało istotne rzeczy jak zaproszenia. Są ważniejsze kwestie.
07 gru 2017 - 12:49
Ja znalazłam zaproszenia ślubne na [www.probitus.pl]. Długo nie mogłam się zdecydować na jakiś konkretny motyw, bo na stronie mają chyba z 400 różnych wzorów, a nawet więcej. Od razu do zaproszeń dokupiłam winietki i zawieszki na alkohol, więc wszystko miałam w jednym stylu.

Zapraszam do mnie [queen-collection.pl]
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: