NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

konto wspólne, czy jednak osobno?

Wysłane przez margo903 
konto wspólne, czy jednak osobno?
19 wrz 2014 - 20:21
Witajcie, czy macie konto wspólne, czy oddzielne po ślubie? Mąż chce mieć oddzielne, właściwie mi to nie przeszkadza, bo mamy do siebie zaufanie. On ma dobre oferty w swoim banku, ja właśnie zmieniłam konto na konto direct ing i też jest ok. Ciekawa jestem jak to jest w innych związkach?
Re: konto wspólne, czy jednak osobno?
23 wrz 2014 - 16:43
My mamy osobne konta, choć i tak to ja dostaję jego wypłatę, bo robię zakupy i płacę rachunki. U niego na koncie jest jego \"kieszonkowe\", poza tym ma kartę kredytową, która sięczas przydaje.
tekla62
25 wrz 2014 - 13:00
My też mamy osobne konta. Jeśli byłaby taka potrzeba oczywiście mielibyśmy do nich oboje dostęp. smiling smiley Każde z nas płaci ze swojego konta rachunki bądź robi zakupy.smiling smiley Oby dwoje mamy założone konto w VW BANK. Ja dodatkowo posiadam jeszcze u nich konto oszczędnościowe ( [www.vwbank.pl] ) smiling smiley
15 pa 2014 - 17:03
wydaje mi się, że osobne konta są dobrą opcją, ale każde z małżonków swobodnie może sobie korzystać w razie potrzeby z drugiego także jest ok, po co aż wspólne ;p
16 pa 2014 - 18:11
Słuchajcie, a w jakich bankach macie otwarte konta? Zastanawiam się nad zmianą banku. Przeglądałam oferty i sama nie wiem, co wybrać. Czy mogłybyście mi doradzić? Oferty, które mnie zainteresowały można zobaczyć tu. Niby większość kont jest bezpłatna, jednak chciałabym wiedzieć, jak np. wygląda kontakt z bankiem, dostęp do bankomatów itp.
20 pa 2014 - 10:22
a my mamy wspolne - mniej problemów i hasel do zapamietaniasmiling smiley

24 maj 2016 - 09:41
A mi się wydaje, że jednak osobne konta są lepsze i wcale nie chodzi to o rozdzielność majątkową i brak dostępu małżonka do konta, po prostu tak jest wygodniej.
26 maj 2016 - 10:02
my mamy osobne konta i tak jest dobrze.
15 pa 2017 - 17:18
Ja mam wspólne konto już od wielu lat. Nie mam z tym żadnego problemu. Ostatnio znalazłam ciekawy artykuł [on.interia.pl] dotyczący bankowości online. Warty uwagi.
16 kwi 2018 - 13:01
wszystko zależy od naszego podejścia

wyjaśnienie
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: