NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Jak podnieść libido

Wysłane przez margo903 
Jak podnieść libido
06 lip 2016 - 14:13
Witam, może kogoś zainteresuje ten temat i z chęcią poczyta bo i zdarzają się takie sytuacje w życiu że po prosu nie ma się ochoty na sex, czasami jest to jednorazowe czasami pojawia się coraz częściej ale niestety żyjemy w takich czasach gdzie natłok obowiązków i stresu jest coraz większy a to wszystko może mieć na to wpływ znalazłam ciekawy blog warty przeczytania [bloganny.pl]
Re: Jak podnieść libido
22 sie 2016 - 12:54
Bardzo fajny blog. Ja z kolei kilka wskazówek znalazłam na [erozkosz.pl]
Okazuje się, że na popęd wpływa wiele czynników i zawsze jakimiś metodami można w sobie rozniecić ogień smiling smiley Dobrze, że głośno się mówi o takich sprawach, bo wiele kobiet i mężczyzn ma z tym problem.
Re: Jak podnieść libido
17 pa 2016 - 07:15
Nam się przydał sklep [sexish.pl] i gadzety jakie tam są. Bardzo nasz sex na tym zyskał. Chyba takie eksperymenty nas zbliżają.
Re: Jak podnieść libido
14 sty 2017 - 01:15
Gadżety erotyczne to dobre rozwiązanie, w łóżku zawsze przyda się jakieś urozmaicenie, niestety seks z partnerem po jakimś czasie może stać się nudny. Należy dbać o związek, także w tej sferze. Jak ktoś z Was szukałby zabawek do łóżka typu wibratory, kulki gejszy, masturbatory itp. w ofercie sexownysklep.pl znajdziecie dużo ciekawych propozycji. Mają dyskretne przesyłki, współpracują z renomowanymi producentami.
Re: Jak podnieść libido
05 cze 2017 - 07:57
Warto eksperymentować, wówczas nie ma szans na to aby wdarła się do sypialni rutyna.


Re: Jak podnieść libido
01 lip 2017 - 04:16
Może pomyślcie nad jakimś urozmaiceniem jak seksowna bielizna. Może jakaś kolacja ze świecami przed. Powinno podziałać. O życie erotyczne trzeba dbać, bo inaczej rutyna jest w stanie zniszczyć wiele. Poszukajcie tutaj [refform.pl] .
Re: Jak podnieść libido
08 pa 2017 - 19:14
Do rozkręcenia się w łóżku dla mężczyzn można drodzy panowie wykorzystać Max Lovense Daje dużo przyjemności i ćwiczy formę na przyszłość. A poza tym jak ktoś nie próbował to z ciekawości można kupić winking smiley
Re: Jak podnieść libido
30 pa 2017 - 14:09
U mnie pomógł seks tantryczny. Poczytałam o tym najpierw na menshealth.pl, (tutaj: [www.menshealth.pl]) a potem na innych stronach i serio daje to radę!
Re: Jak podnieść libido
30 pa 2017 - 14:14
Zaproponuj może nowe pozycje. Mój face znalazł fajną listę tutaj: menshealth.pl/pozycje-seksualne,1 i od tego czasu jest coraz lepiej winking smiley
Re: Jak podnieść libido
18 gru 2017 - 09:23
Możliwości jest dużo, a wszystko zalęzy od Twojej otwartości i chęci poznania swojego ciała. Poczytaj sobie na takiej stronie poradnikowej [portalkobiet.pl] artykuły o tym jak np. podnieść temperaturę w sypialni, jak przeżywać wielokrotne orgazmy, efektywnie stymulować partnera etc. To kopalnia wiedzy i mam nadzieję, pomoże Ci poprawić swoje życie seksualne!
Re: Jak podnieść libido
21 gru 2017 - 14:36
Możliwości jest multum. Na [secretplace.pl] wyczytałam, że jednym z nich jest zaopatrzenie się w gadżety erotyczne i ich aktywne wykorzystywanie podczas wspólnych, łóżkowych zabaw. Uważam, że warto je nabyć i spróbować nowych doznań.
Re: Jak podnieść libido
23 sty 2018 - 20:15
Ja trafiłam na bloga: [sportsempire.pl] , na którym omówiony jest najnowszy suplement diety na męskie problemy- VigraFast. Fajnie, że można się dowiedzieć, co jest skuteczne i jak działa. A myślę, że trzeba reagować na spadki libido, gdy tylko się zaczynają, zanim dla mężczyzny zacznie to stanowić poważny problem.
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: