NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

sex

Wysłane przez Terazja1990 
sex
15 maj 2016 - 16:52
Czy uważacie, że regularny sex jest zdrowy? Czy poprawia nie tylko humor ale także kondycję fizyczną? Oraz czy jest wskazany w każdym wieku? smiling smiley
Re: sex
24 maj 2016 - 09:33
Czy wpływa pozytywnie na nas fizycznie i psychicznie? Na pewno tak, a czy wskazany jest w każdym wieku? Tego już nie wiem, jak ktoś ma ochotę, to czemu nie?
17 pa 2016 - 07:24
Pewnie że jest zdrowy. Najlepszy sport na świecie. Do tego gadzety z [sexish.pl] i pięknie jest. Gimnastyka na całego. Nudy brak.
30 lis 2017 - 10:23
To chyba oczywiste, że jest zdrowy. Tak czytałam wszędzie - od naukowych stron po te pokroju womenshealth.pl smiling smiley
14 cze 2018 - 16:01
Seks jak najbardziej jest zdrowy i daje dużo przyjemności. Co do wieku, to jeśli ktoś ma ochotę to czemu nie. Z mężem mamy już dzieci i więcej nie planujemy, dlatego biorę tabletki antykoncepcyjne belarę i odkąd je stosuję, to seks jest jeszcze lepszy. Taki bardziej na spontana. A to o wiele bardziej działa niż ten dzień mogę, a ten już nie. Mój mąż znowu nigdy za prezerwatywami nie przepadał więc teraz to naprawdę jest super.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: