NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Problem z penisem: Powiększyć?

Wysłane przez szogun 
Problem z penisem: Powiększyć?
08 gru 2015 - 13:40
Mamy z chłopakiem mały problem... dosłownie mały. Kocham go, ale chciałabym by miał większy członek? Czy któraś z Was ma doświadczenie i czy np. takie tabletki jak [phallomax.pl] bardzo by pomogły mają wszystkie certyfikaty bezpieczeństwa i są naturalne bez sztuczności.
Re: Problem z penisem: Powiększyć?
25 lut 2016 - 11:06
Mój również miał tego typu problemy w przeszłości... Ba nawet wspominał o operacji czym mnie trochę przeraził bo nie chciałabym aby sie pociachał. Takie operacje mają swoje skutki niepożądane oraz bałam się , że sobie na przykład coś uszkodzi oraz nigdy więcej nie będziemy mogli uprawiać seksu ;/ Namówiłam go na kurację tabletkami .Dodam,ze przyjmował Penilarge . Na początku narzekał,że nie było efektów ale okazało się,ze tabletki zadziałały oraz jego penis powiększył się o 3m na długości. Wprawdzie nie tyle co w reklamie produktu ale ważne było to ,ze środek zadziałał.
26 lut 2016 - 08:03
Justa możesz napisać gdzie konkretnie kupowaliście ten środek? Pytam się bo mój mąż również ma takie kompleksy ( nie wiem co faceci mają na tym punkcie....) oraz mogłabym mu to jakoś delikatnie podsunąć.
02 mar 2016 - 05:57
Konkretnie był to Penilarge.
Poszukaj sobie informacji w sieci na jego temat
Tutaj masz stronę produktową: [penilarge.pl]
A jeżeli chodzi o cenę, to szczegółowy opis, to znajdziesz go tutaj: [intymnosc.pl]
08 mar 2016 - 13:07
Gdy zobaczyłam ten temat, zaczęłam szukać w necie i znalazłam stronę [erozkosz.pl]
Zdziwiłam się, że aż tyle jest produktów pomagających panom. tabletki, kropelki, zele itp. Myślę, że panowie powinni poznać tę stronę. Co mnie zaskoczyło to pompka, nie słyszalam o takim rozwiązaniu.
09 mar 2016 - 08:54
Zdecydowałam sie ostatecznie na zamówienie Penilarge. Porozmawiałam z mezem na ten temat i mówi,ze raczej zrezygnuje z operacji ( dzięki bogu...). Na rzecz wlaśnie tych tabletek. Poczytaliśmy sobie również opinie w sieci pisane przez mężczyzn na ich temat oraz w większości sa pozytywne.

Z czasem postaram sie napisać jaki był efekt przyjmowania tabletek.
21 cze 2016 - 18:08
A próbował ktoś może Erekton? To niby na erekcję dla impotentów ale podobno też poprawia wzwód Dokładnie chodzi o ten produkt [www.megapower.pl]
17 pa 2016 - 07:22
Kup sobie w [sexish.pl] pompkektóra powiększa penisa. Fajna sprawa. Tak na prawde chodzi o jego ukrwienie i trzeba je podnieśćsmiling smiley Są też do tego odpowiednie kremy.
31 sty 2017 - 10:10
Zamiast używać dziwnych środków, może trzeba znaleźć przyczynę? Dieta, palenie, może nie zajmujecie się swoimi panami jak trzeba?
22 mar 2017 - 17:36
Narząd mało używany zanika (podobno). Wielu facetów masturbuje się regularnie i w ten sposób, zupełnie pewnie nieświadomie \"pracuje\"nad swoimi klejnotami, bo nie tylko stymuluje ale pozwala wydłużyć stosunek itp. Zerknij na takie masturbatory [secretplace.pl] - jedne z bardziej docenianych więc może warto przetestować?
10 pa 2017 - 15:23
Naprawdę? Powiększanie penisa?Rozpad związku przez 2 centymetry? To niepoważne winking smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: