NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

seks - jak urozmaicić?

Wysłane przez kornelka 
seks - jak urozmaicić?
23 cze 2015 - 12:56
Mam pytanie do Was, jakie są według Was najlepsze sposoby na urozmaicenie seksu. Nie twierdzę, że mi nudno z moim partnerem, bo robimy na prawdę różne rzeczy i świetnie się bawimy, ale chcę się zabezpieczyć przed tym jak przyjdzie do nas nuda (bo możliwe, ze kiedyś przyjdzie). I chce mieć już kilka pomysłów wtedy na ciekawe sceny łóżkowe (i nie tylko ;p )
Jeżeli któraś z was przechodziła już taki kryzys seksualny w związku, to będę wdzięczna za rady, czy to dopada każdego jak sobie z nim poradziłyście?
Re: seks - jak urozmaicić?
29 cze 2015 - 11:48
u nas też kryzysu nie było jako takiego, ale jak zdarza się jakiś nudny moment albo już mamy dość klasyki to my zawsze sięgamy po zabawki. I to różne. Mamy wibratory, masażery, wiadomo bielizna erotyczna itd. ale nasze ulubione to kulki gejszy. bardzo sobie chwalimy te
[swiat-doznan.pl]
bardzo dobra sprawa. ale wiesz.. różne rzeczy pasują różnym parom. nam akurat to. ale musisz poszukac, bo a nuż moze okaze się, ze w waszym przypadku bardziej na nudę sprawdza sie seks w dziwnych miejscach albo w dziwnych pozycjach grinning smiley co kto lubi.
03 lip 2015 - 10:57
dzięki @oleska, zapomniałam ci podziękować, bo kupiłam te kulki, bo jak pytałam koleżanki z pracy to też mi je polecały, wiec, uznałąm, zę coś w nich musi być. Przedwczoraj zamówiłam je w tym sklepie swiat-doznan i na razie czekam na przesyłkę może dziś. To jak przetestuję to napisze czy ja też sie podpisuję pod taką opinią.
a jezlei mi sie nie spodobają to chyba spróbuje z wibratorkiem.
22 sty 2016 - 12:50
Kulki gejszy są najlepsze
08 lut 2016 - 20:32
Można by coś kupić do sypialni grinning smiley Spory wybór \\\"zabawek\\\" można znaleźć w sklepie [sensey24.pl] . Sama tam kupowałam ostatnio prezent dla męża na walentynki grinning smiley
23 lut 2016 - 14:18
jak urozmaicić?
teraz jest tyle możliwości, opcji i udziwnień, że to głowa mała. co prawda nie wyobrażam sobie urozmaicać pożycia małżeńskiego i partnerskiego codziennie, bo to też szybko zrobiłoby się nudne, ale takie eksperymenty od czasu do czasu nie zaszkodzą, oczywiście przeprowadzane z głową i będąc świadomym konsekwencji.
tyle się czytało i słyszało o wpadkach i nieudanych sytuacjach w łóżku, że na początku lepiej nie szaleć, zacząć np. od stosowania żeli intymnych.
producenci oferują coraz więcej rodzajów i typów żeli, rozgrzewających, chłodzących, smakowych, do wyboru do koloru, celem lepszej stymulacji. biorąc pod uwagę, ile tych preparatów obecnie jest na rynku, świadczyć może o tym, że są popularne i wiele par decyduje się na ulepszenie w ten sposób swojego seksu.
od siebie osobiście mogę dorzucić taką małą radę, że kupując taki żel czy inny tego typu preparat należy się zastanowić, gdzie byłoby najbezpieczniej. tak jak z prezerwatywami, najlepiej zaopatrywać się w aptekach niż sklepach sieciowych, co prawda możemy odczuwać większe skrępowanie, ale to normalne, zwłaszcza jeśli będziemy musieli zapytać o radę pracownika apteki. ale w końcu od tego tam są, by nam pomagać. jeśli jednak sprawa jest zbyt wstydliwa, zawsze możemy skorzystać ze sklepów internetowych wielu aptek - ja sama polecam Melissę, jedną z najbardziej renomowanych (pomoc: [www.apteka-melissa.pl]). wtedy sami dokonujemy zakupu i odbieramy produkt już zapakowany w samej aptece albo poprzez kuriera, zależy, co wybierzemy.
pamiętajcie, że to nie powinno być nic niestosownego i wstydliwego winking smiley
08 mar 2016 - 22:04
może jakiś nowy partner?smiling smiley
29 maj 2016 - 17:46
markon, wybacz ale gorszej porady nie słyszałam. takie czasy nastaly, że jak coś się nie układa to zmieniamy na \\\\\\\\\\\\\\\"lepszy model\\\\\\\\\\\\\\\", zamiast naprawić to co się zepsuło... ehh

co do pytania o urozmaicenie to wypróbuj jakichś nowości. może bielizna erotyczna będzie kluczem . kup sobie jakąś sexy koszulkę z nowej kolekcji Secrets of kinga http://www.kinga.com.pl/kolekcja/secrets-of-kinga , udekoruj sypialnie świeczkami, poczytaj trochę na temat kamasutry itd . To jakiś pierwszy krok do odejścia od nudy w łóżku
17 cze 2016 - 07:48
Hej smiling smiley A co myślicie o gadżetach typu kulki gejszy?? Miałyście styczność? Szukam jakiegoś urozmaicenia smiling smiley Odkryłam super sklep [sexownysklep.pl] z dużym wyborem produktów. Każdy miłośnik sexu znajdzie coś dla siebie smiling smiley
11 sie 2016 - 19:32
Dziewczyny u mnie problem jest z niskim libido, zastanawiam się czy to przypadkiem nie wina tabletek antykoncepcyjnych. Może akurat na mnie źle działają? Czy myślicie, że przejście na plastry poprawiłoby sytuacje? Wiem już jak je stosować z [nielykam.pl] i wydaje mi się, że to całkiem wygodna opcja, ale zastanawiam się czy maja istotny wpływ na libido? Wówczas moglibyśmy pomyśleć o tych urozmaiceniach smiling smiley
22 sie 2016 - 09:02
Hej smiling smiley Jeśli chcecie poprawić swoje życie sexualne, to warto może poznać sposoby jak zadbać o swoją atrakcyjność i wpłynąć na swój związek pozytywnie. Seminarium jest organizowane 17.09.16 o godzinie 16 w Gdańsku. Wydaje mi się, że jest to fajne rozwiązanie i można poznać wiele rozwiązań na to, jak urozmaicić swoje życie sexualne. Zapisy, jak i więcej informacji, można znaleźć tutaj: [303488-6.evenea.pl]
09 wrz 2016 - 08:38
Nie będę oryginalna, jeśli powiem, że najlepszym rozwiązaniem będą zabawki erotyczne smiling smiley Koleżanka polecała mi zamówić w internecie na Sexowny Sklep. Z ciekawości zajrzałam i mają wibratory, dilda, świetną bieliznę, kulki gejszy i sporo innych pikantnych gadżetów. Myślę, że Twój mężczyzna będzie zachwycony, gdy zaproponujesz mu taką niegrzeczną zabawę. Nie będziesz go mogła wygonić z sypialni smiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-12 11:24 przez hortensja.
17 pa 2016 - 07:13
Ja kupuję gadzety w [sexish.pl] Wibrator dla dwojga jest super. nasze noce zyskały na jakości a nuda poszło za drzwi.
31 sty 2017 - 10:14
Najlepiej porozmawiajcie ze sobą, czego chcielibyście spróbować, tak szczerze i wtedy próbujcie, tylko bądźcie otwarci na to!
05 lut 2017 - 19:30
Warto korzystać z urozmaiceń np takich [secretplace.pl] to dla mniej odważnych. Bardziej odważni mogą wybrać z pośród wielu dostępnych u nich zabawek erotycznych.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-05 19:31 przez zuzia.gola.
07 mar 2017 - 10:18
My z mężem ostatnio zaszaleliśmy i odwiedziliśmy Euphoria Club w Markach. Tak, to klub dla swingersów. Długo biłam się z myślami czy iść, ale przekonałam się i nie żałuję. Klub jest bardzo bezpieczny, jest ostra selekcja, a wszystko jest na wysokim poziomie. Można tylko obserwować sytuację i być tylko ze swoim partnerem albo włączyć się do zabawy. Nie ma żadnych nacisków. Weszliśmy w inny poziom intymności. Polecam.
13 mar 2017 - 13:50
U nas lekarstwem na sex kryzys był i jest Euphoria Club w Markach. To ekskluzywny klub dla swingersów. Uwierz mi, że każdego faceta podnieci \"podglądactwo\" lub wymiana, jeśli na to pozwolisz. Ja bardzo lubię tam jeździć, bo oprócz doznać erotycznych, wyładowania napięcia seksualnego i dobrej zabawy, zawsze poznam tam bardzo ciekawych ludzi na poziomie. Polecam.
07 cze 2017 - 11:15
Wiecie sposobow moga byc setki .. tylko nasza wyobraznia moze nas ograniczyc winking smiley Czesto problemem jest brak kreatywnosci w zwiazku, szczegolnie jak trwa dosc dlugo. Seks jest bardzo waznym czynnikiem w relacjach miedzyludzki o czym mozna przeczytac np. tutaj [obsessive.com] Jednym z moich ulubionych sposobow jest przygotowanie na sobotni wieczor czegos specjalnego. Lubie poprostu zaszalec i odslonic wtedy troche wiecej ciala na starcie. Bardzo mi w tym pomaga seksowna bielizna, ktora potrafi naprawde pobudzic do dzialania mojego faceta. Oczywiscie wszystko trzeba stosowac z umiarem, bo nawet najlepsza zabawa moze stac sie monotonna winking smiley
26 wrz 2017 - 18:44
jak urozmaicić? Wszystko zależy od waszej wyobraźni. W łóżku trzeba być \"otwartym otwartym\" , ale też gotowym na nowe doznania. Najlepszy jest okres szukania swoich najwrażliwszych punktów.
04 pa 2017 - 20:26
Cóż bardzo łatwo w łóżku o rutynę. Trzeba dbać o to, aby się działo smiling smiley Dla bardziej skrytych myślę, że taki gad zet jak Lush Lovense . Najfajniejsze jest to że ich gadżety działają na odległość, także całą zabawę można zacząć o wiele wcześniej.
30 pa 2017 - 14:17
Spróbujcie innych pozycji. Mój facet znalazł te stronę menshealth.pl/pozycje-seksualne,1 i od tego czasu nie narzekamy )

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-04 16:00 przez Alatralala.
17 gru 2017 - 15:45
kto z was był w klubie dla swingersów?Interesują mnie różne wyzwania i zabawy łożkowe. Chciałabym spróbować czegoś innego i przekonać mojego faceta byśmy wybrali się do Euphoria Club w Markach. Czytałam,że to jeden z ciekawszych klubów dla swingersów. Takie doznania mogą być niezapomniane.
27 gru 2017 - 19:54
Chcąc urozmaicić swoje pożycie seksualne, warto zaopatrzyć się w oferowane przez sklepy internetowe gadżety erotyczne. Na [secretplace.pl] kilkukrotnie wspominano, jak bardzo są ważne. Uwierz, że potrafią wprowadzić powiew świeżości.
20 mar 2018 - 17:09
Może jakieś zabawki erotyczne? Wybór takich gadżetów jest naprawdę ogromny - dla każdego coś miłego. Polecam zapoznać się z ofertą sklepu internetowego https://skleperos24.pl/. Warto popróbować - myślę, że będziecie się świetnie bawić.
08 kwi 2018 - 16:25
Warto zajrzeć na strony internetowe, jak chociażby ta [swiat-doznan.pl] , gdzie możesz znaleźć wiele ciekawych i przydatnych w tym temacie rzeczy. Trzeba sobie urozmaicać życie, żeby nie wkradła się rutyna.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: