NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Antykoncepcja

Wysłane przez niebieski_motylek 
Antykoncepcja
12 sty 2018 - 11:55
avatar
Jest sporo porównań tabletek antykoncepcyjnych typu [fashmax.pl] i tak się zastanawiam nad tym, czy są takie, które nie generują objawów u kobiety? Jak tolerujecie tabletki?
Re: Antykoncepcja
18 sty 2018 - 09:44
Ja biorę tabletki Vibin mini i bardzo dobrze je toleruję. Z tego co wiem to one mają małą dawkę hormonów w porównaniu z innymi tabletkami antykoncepcyjnymi. Polecam wybrać się do ginekologa i podpytać go o te tabletki. Na pewno warto wypróbować na sobie.
Re: Antykoncepcja
21 lut 2018 - 17:55
A co myślicie o stosunku przerywanym jako metodzie antykoncepcji ? Bo czytałam artykuł [kobiecosc.info] i dowiedziałam się że coraz więcej osób uważa go jedną z pewnych metod antykoncepcji. Co jest dla mnie zaskoczeniem że jest najczęstszą przyczyn nieplanowanej ciąży.
Re: Antykoncepcja
06 mar 2018 - 10:18
To jest dramat po prostu i sama jestem zaskoczona że tak wiele osób w XXI wieku uważa stosunek przerywany za antykoncepcję, ja od dawna mam tabletki antykoncepcyjne belara i jak dotąd nie mam żadnych skutków ubocznych, pewnie to tylko mity i dotyczą jakiś starych tabletek a nie tych nowej generacji
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: