NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Na randkę

Wysłane przez addaca 
Na randkę
01 sie 2014 - 06:43
Jak często chodzicie na randki? Dokąd? Gdzie szukacie \"wskazówek\"? Za pośrednictwem strony http://narandke.com/ znalazłem kilka interesujących miejsc. Nie obawiałem się, że coś pójdzie nie tak, bo miejsca były \"przetestowane\".
Re: Na randkę
04 lut 2015 - 12:56
Jako że jestem w stałym związku, to czesto randki nie wyglądają jak typowe randki.
Ale lubię czasami swojego narzeczonego zaskoczyć, ubrać coś seksownego i wyjść w miasto. Niestety jednak wiecozry nasze aktualnei bardziej przypominają leniwe życie małżeńskie - ale to też ma swoje plusy smiling smiley !
11 lut 2015 - 08:01
U nas też randki są rzadkością - częściej siedzimy w domu. Jeśli wychodzimy to na spacer, do restauracji lub do kina.
30 lip 2015 - 09:06
Mój chłopak zabrał mnie ostatnio na wycieczkę i odwiedziliśmy Rzeszów. Lubię podróżować, a jeszcze taki romantyczny weekend to to co najabardziej lubię.Byliśmy w hotelu Ferdynand zaraz obok dworca, więc lokalizacja super. POlecam Rzeszów, ten hotel i wypady we dwoje bo to bardzo umacnia więzi grinning smiley
09 gru 2015 - 18:24
ja właśnie poznałem super dziewczynę na portalu randkowym [buziak.pl] winking smiley umówiliśmy się na 1 randkę grinning smiley dzięki za link do stronki na pewno skorzystam i zabiorę ją gdzies
11 gru 2015 - 08:45
Ja z koleżanką zalogowałyśmy się na portalu [szybkarandka24.pl] i szybko wybrałyśmy się pierwszą szybką randkę. Niesamowite doświadczenie. W ciągu jednego wieczora poznajesz kilka osób i sama decydujesz, czy chcesz dalej utrzymywać z daną osobą kontakt. Generalnie super i o wiele lepsza alternatywa niż tradycyjne portale randkowe, na których nie wiesz z kim piszesz smiling smiley
17 gru 2015 - 08:36
My chodzimy na randki raz w miesiącu. Na co dzień robimy sobie drobne prezenty, przeważnie spożywcze winking smiley
na przykład: on kupuje mi czekoladę, ja jemu jagodziankę w piekarni, kupujemy sobie cukierki i \"chrupaki\" smiling smiley To bardzo miły zwyczaj smiling smiley
28 lut 2016 - 15:54
na pierwszej randce to trzeba uważnie obserwować zachowanie drugiej osoby bo wiele ukrytych przekazów kryje się właśnie w gestach i mimice. To może wydawać się śmieszne ale tak jest. Dlatego polecam Wam do przeczytania artykuł o ty co pokazują oczy na eu-eu.eu. Pomoże Wam dostrzec rzeczy które mają duże znaczenie na które nie zwraca się w ogóle uwagi.
03 mar 2016 - 10:17
Teraz raczej pogoda nie sprzyja spacerowym randką. Można spędzić czas w domu, wybrać sie do kina czy teatru. A co do prezentu, to może ta strona [prezenty-zakupy.pl] Tu jest bardzo ciekawy wybór biżuterii. Mozna kupić pojedyncze sztuki, lub komplety.
06 mar 2016 - 11:16
ja bym nie miała nic przeciwko jakiejś fajnej biżuterii. Zresztą która kobieta by tego pożałowała? smiling smiley
28 mar 2016 - 19:17
Ja bym wolała coś do domu zamiast biżuterii smiling smiley
29 mar 2016 - 20:06
A tam do domu. Moim zdaniem jak coś dla siebie, to lepiej jednak biżuterię lub kosmetyki.
04 kwi 2016 - 12:01
Kosmetyki na prezent na randkę? To już lepiej pójść w klasykę, czyli w kwiaty.
21 cze 2016 - 10:25
Hej. Możesz zapytać o wskazówkę [www.wrozbyonline.pl]. Koleżanka wraca często tam do wróżki i zawsze otrzyma fachową poradę i wszystko po czasie się sprawdza smiling smiley
07 lip 2016 - 05:51
ja już nie pamiętam jak to jest chodzić na randki tongue sticking out smiley
21 lip 2016 - 12:27
U mnie niestety podobnie. I to nie jest tak, że nie trafia się okazja. Po prostu nie jestem zainteresowana tymi, co by chętnie ze mną poszli (z kolei ci, którymi jestem zainteresowana, sami nie wykazują zainteresowania moją osobą, no i mamy pat). Oczywiście to zawsze trochę przykre, odprawiać facetów z niczym, no ale co zrobić - zmuszać się do randki? Przydałby się jakiś poradnik taktownego odmawiania.
W czeluściach internetu natrafiłam na taki tekst, jak spławić dziewczynę: [toczytam.pl] , ale przydałby mi się taki artykuł z kobiecej perspektywy - jak spławić faceta, żeby nie robić mu za dużej przykrości?
27 lip 2016 - 06:04
ostatnia randka na jakiej byłam to ta z moim mężem, kilka lat temu
14 wrz 2016 - 11:05
W przyszłym tygodniu w końcu idę na randkę z facetem, z którym piszę od miesiąca. Nie mogę się doczekać, ale trochę się boję grinning smiley Szczerze mówiąc, to zastanawiam się nad tym, aby kupić sobie coś na szczęście. Co myślicie o talizmanach? Mam na myśli coś takiego jak tutaj: http://www.czarymary.pl/p_3359_runa_fehu_talizman_przyciagajacy_bogactwo_duchowe_materialne - dobre rozwiązanie? Ja wierzę w tego typu rzeczy. A jeśli można pomóc trochę szczęściu, to czemu nie skorzystać winking smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-14 11:06 przez amelia90.
21 wrz 2016 - 08:59
Nie chcę brzmieć jak moherowa babcia, ale lepiej byś się pomodliła, zamiast wykładać kasę na jakieś pogańskie talizmany smiling smiley
13 kwi 2017 - 20:52
Ja staram się chodzić dość często na randki jednak nie zawsze czułam się pewnie bo nie wiedziałam jaki typ urody i figury preferują mężczyźni. Dużo ciekawych artykułów na temat czytałam i polecam zajrzeć np tutaj [www.ikmag.pl] bo też co nieco przeczytasz smiling smiley
14 kwi 2017 - 06:40
pajęczyca_tekla Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Nie chcę brzmieć jak moherowa babcia, ale lepiej
> byś się pomodliła, zamiast wykładać kasę na
> jakieś pogańskie talizmany smiling smiley

hahaha grinning smiley grinning smiley dobre smiling smiley popieram Cię w 100% smiling smiley
09 maj 2017 - 09:23
My z narzeczonym często (przynajmniej jak dla mnie smiling smiley ) chodzimy na randki. Nie są to regularne wyjścia, ale staramy się znaleźć dla siebie czas. Uwielbiam chodzić z Markiem do restauracji, na spacery czy do kina. Wtedy czuję się jak byśmy dopiero się poznawali, ale po tylu latach to takie ponowne poznanie. Siedzenie w domu też oczywiście ma swoje zalety, ale wyjście do ludzi i dobre jedzenie jest dla mnie dla mnie ważne. grinning smiley
09 maj 2017 - 10:15
A czy wyjście z mężem kwalifikuje się jeszcze jako randka w ogóle?
05 cze 2017 - 07:49
Pewnie że wyjście z mężem może być traktowane jako randka.
17 lip 2017 - 10:21
Z mężem też można chodzić na randki , szczególnie , że w dzisiejszych czasach mało czasu jest na spędzenie czasu we dwoje smiling smiley Mnie ostatnio mąż zabrał do restauracji na kolacje w Hotelu Poniatowskim [www.hotelponiatowski.pl] . Myślałam , że po prostu zjemy i wyjdziemy , ale się na prawdę postarał . Kolacja przy świecach , wino , a potem romantyczny pokój w płatkach róż i w świecach smiling smiley Bardzo mi się tam podobało smiling smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: