NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Wspólny samochód

Wysłane przez dziunia 
Wspólny samochód
14 sty 2017 - 20:55
Witajcie. Do niedawna na tym polu (wspólne auto) wybuchały u nas sprzeczki. Nie stać nas na drugi samochód więc na razie musimy sobie radzić z jednym. Dodatkowo ja chce nasz samochód wykorzystywać do promocji biznesu w ten sposób - http://fabrykareklamy.pro/produkcja/wyklejanie-pojazdow/ Nie powiedziałam o tym jeszcze mężowi, ale mogę sobie wyobrazić jak zareaguje. W sumie nie wiem jakie jest wyjście z tej sytuacji? Może jednak kredyt na nowy samochód rozwiązałaby jakoś sytuację - oczyści atmosferę. No niestety, ale w dużym mieście auto jest przedmiotem pierwszej potrzeby, każdy się gdzieś spieszy - nie sposób więc się bez niego obejść. Może pomożecie mi wyjść z tej sytuacji - w sensie, że poradzicie coś konstruktywnego. Zapewne nie tylko my mamy taki problem, tylko że my oboje jesteśmy uparci i nikt nie chce ustąpić.
Re: Wspólny samochód
10 lut 2017 - 10:20
u nas to na mnie jest samochód bo tylko ja mam prawo jazdy tongue sticking out smiley
11 mar 2017 - 16:56
Jak ma się wspólny samochód to czasem może pojawić się konflikt interesów winking smiley jeśli nie stać nas na drugi to można pomyśleć o wypożyczeniu auta, nawet na weekend czy kilka dni. Ja znalazłam wypożyczalnię samochodów Kraków przy Lotnisku Balice i widzę, że mają korzystne warunki, nowe auta i rabaty prze dłuższym wynajmie.
14 kwi 2017 - 06:39
u nas sprawa jest w tym zakresie jasna bo samochód jest na mnie smiling smiley
26 lip 2017 - 14:49
My też mamy z mężem jedno auto i czasem nie powiem zdarzają się problemy gdy potrzebujemy go w tym samym czasie w zupełnie innych lokalizacjach smiling smiley Ale po to są właśnie wspomniane wyżej wypożyczalnie aut smiling smiley Ja ze swojej strony mogę polecić to miejsce we Wrocławiu [www.autowynajem.wroclaw.pl]. Możliwy wynajem zarówno krótko jak i długoterminowy, bogata baza aut, wszystkie z kompletem wymaganych dokumentów. Miejsce sprawdzone więc śmiało polecam.
07 sie 2017 - 06:35
Może jednak wybierzcie wspólnie samochód taki któy przyda się wam obojgu, polecam np takiego Renault [noweuzywane.eu] cena nie zabija a auto godne uwagi, również można go obkleić to taki mini van dużo miejsca w środku a jednocześnie ekonomiczny w ekspolatacji.
03 pa 2017 - 08:26
My mamy wspólny samochód i dlatego tak mnie cieszy w nim instalacja lpg, gdyby nie zestaw optima nie wiem jakbyśmy wyrobili na paliwo, jeździmy bardzo dużo a wiadomo na gazie jeździ się o połowę taniej i łatwo to sobie tu wyliczyć [optimagas.com]
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: