NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Rozwód....

Wysłane przez iguana 
Jan
Re: Rozwód....
21 lut 2018 - 19:18
Podrap sie po rodzynie i bedzie dobrze.
21 lut 2018 - 19:23
U nas 300zlotych.www.adwokatpytlewski.pl
22 lut 2018 - 21:42
Jeśli chodzi o prawnika w Krakowie to ja czułam się doskonale zaopiekowana przez panią Węgrzynowicz-Cichońską. Kobieta z klasą, bardzo konkretna w swoim zawodzie, nie zadaje niepotrzebnych pytań, po prostu nie traci czasu. Przeprowadziła mnie bardzo sprawnie przez meandry sądowego procesu za co jestem jej wdzięczna i myślę, ze i Ty będziesz.
23 lut 2018 - 12:17
Po 5 latach to dość szybko, ale lepiej wcześniej i szybciej przestać się męczyć. Rozwód to nie jest prosta sprawa, dlatego polecam wcześniej zapoznać się jak dokładnie wygląda rozprawa sądowa, żeby nie być niczym zaskoczonym. Najlepiej z profesjonalnego podręcznika dla studentów prawa [student.profinfo.pl].
27 lut 2018 - 14:32
No coż, życie... Mąż czytał na menshealth.pl , że z połowa małżeństw się kończy, a w Polsce i tak jest dobrze pod tym względem sad smiley
05 mar 2018 - 11:39
Współczuję Ci kochana. Ogólnie musisz spisać z mężem swoje postanowienia najlepiej pismem przygotowanym wraz z pomocą prawnika, by wszystko było prawnie poprawne. Potem tylko sprawa rozwodowa. Jeśli twój mąż ma honor, pozwoli Ci zabrać twoją część bez żadnych kłótni i sporów w końcu żyliście wspólnie. Poza tym facet to facet. Jemu łatwiej coś zarobić niż kobiecie także nie martw się tak bardzo o to wszystko. Powodzenia : )

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-03-05 11:40 przez JolantaB55.
17 mar 2018 - 12:18
Rozwód to ostatnio modne rozwiązanie problemów. Pół biedy, jeżeli związek się wypalił i strony rozwodzą się polubownie. Byłam świadkiem trwającego rok rozwodu, gdzie batalia zaczynała się od analizy ofert typu [www.krp-ks.pl] i w sumie mocno wyczerpała strony. Niemiłe przeżycie.
01 kwi 2018 - 16:08
Jeśli chodzi o Kraków to warto zapoznać się ze stroną kancelarii [www.llp.com.pl] . Między innymi w sprawach rozwodowych specjalizuje się tam adwokat Natalia Malec . Spore doświadczenie pomaga w wygrywaniu spraw.
17 kwi 2018 - 07:19
Współczuje, takie rozstania są bardzo trudne...
17 kwi 2018 - 13:35
W sprawach dot. rozwodów, to polecam bardzo Kancelarię Radcy Prawnego Lucyny Szabelskiej. Niesamowita wiedza i doświadczenie. Bardzo mi pomogła Pani adwokat - wszystko bezstresowo się odbyło i sprawnie.
06 cze 2018 - 07:40
oczywiście że akt notarialny w tej sprawie to jest mus! U mnie było dokładnie tak jak mówisz - wszystko niby ustalone a po miesiącu jednak mu się odwidziało i zaczęły sie problemy... podpisaliśmy potem akt notarialny (u kancelaria notarialna Warszawa - polecam) i spokój obustronny, wszystko ustalone nic nie można zmienić bez zgody drugiej osoby.
13 cze 2018 - 07:17
Szukasz dobrej kancelarii prawniczej w Lublinie? Ja korzystałam z usług [kancelariapk-w.pl] i jestem zadowolona. Moja sprawa nie była banalna, ale prawnicy z kancelarii podeszli do tego rzetelnie i życiowo. Zajęli się wszystkim profesjonalnie i dzięki czemu sprawa została wygrana a ja dostałam odpowiednie odszkodowanie.
14 cze 2018 - 12:30
Warto najpierw skorzystać z porad radcy prawnego, być może uda się wszystko załatwić bez zbędnych komplikacji i doprowadzić szybko do ugody. Osobom z Jaworzna i okolic polecam [agatakosciuk.pl].
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: