NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Rozwód....

Wysłane przez iguana 
Rozwód....
23 wrz 2016 - 12:21
W końcu po 5 latach niemieszkania razem zdecydowaliśmy się na rozwód. Boje się tylko, ze przyjdzie podział majątku i były mąż zacznie się mocno buntować wobec naszego \"ustalonego podziału\" . Co robić?
Re: Rozwód....
23 wrz 2016 - 13:29
Powinniście spisać Wasze postanowienia. No i skontaktuj się z dobrym prawnikiem, nie wiem skąd jesteś ale w Warszawie przy podziałach niezastąpiony jest mecenas Budrewicz z [www.rozwod-warszawa.pl] smiling smiley Bez tego ani rusz niestety.
17 lis 2016 - 14:13
Przykra sprawa. Nikomu tego nie życzę.
29 lis 2016 - 10:56
dokładnie, bardzo nieprzyjemne doświadczenie sad smiley
01 gru 2016 - 13:44
Rozwód to bardzo nieprzyjemny moment w małżeństwie. Jeżeli potrzebujecie porad to warto poczytać o tym ile kosztuje napisanie pozwu rozwodowego ponieważ nie każdy zdaje sobie sprawę ile pieniędzy trzeba wydać na rozwód.
08 gru 2016 - 13:57
ja przez to przechodziłam i nikomu tego nie życzę.
19 gru 2016 - 11:02
Naprawdę przykra i nieprzyjemna sprawa.
10 lut 2017 - 10:20
spróbujcie się dogadać, może nie wszystko stracone.
26 lut 2017 - 16:18
Wiem z doświadczenia, że czasami nie ma czego ratować i chodzi o to, żeby przejść przez ten proces jak najmniej poobijanym.DLatego warto zatrudnić prawnika. Mogę polecić rozwód szczecin Bardzo profesjonalnie.
04 mar 2017 - 13:07
Najpierw warto udać się do terapeuty, a jeśli to nic nie daje, to warto wspólnie dogadać się co do rozwodu, a dopiero na końcu należy udać się do adwokata, wtedy gdy polubowny rozwód nie jest możliwy. W woj. śląskim rozwodami zajmuje się adwokat wodzisław śląski od spraw o rozwód - ma rozsądne stawki i doświadczenie w takich sprawach.
05 kwi 2017 - 12:21
Jeśli w grę nie wchodzi podział większego majątku, albo opieka nad dziećmi, to rozwód przebiega szybko i sprawnie i adwokat nie jest potrzebny, w pozostałych przypadkach lepiej się z jakimś skontaktować. Adwokat załatwi w sądzie jak najlepsze warunki, powinien mieć jednak jakieś doświadczenie w takich sprawach. Gdybyście potrzebowali pomocy adwokata w rozwodzie we Wrocławiu, to powinniście zajrzeć do kancelarii Wojciecha Podgórskiego na Wierzbowa 15 - specjalizuje się w prawie rodzinnym, w tym w rozwodach, można go sprawdzić na [adwokat-podgorski.pl]
12 kwi 2017 - 12:00
Jedno wiem - nie chciałabym tego nigdy w życiu osobiście doświadczyć.
02 sie 2017 - 10:05
Jest to nieprzyjemna sprawa, ale takie jest życie i nie zawsze jest ono usłane różami. Pomóc może doświadczony prawnik. Taki jest niewątpliwie adwokat rozwodowy z Warszawy Tomasz Giziński, który prowadził spraw mojej siostry. Bardzo kompetentny i rzeczowy człowiek.
29 sie 2017 - 18:53
Podział majątku można załatwić notarialnie, o ile jest zgodny. Zerknij na [www.notariusz-brzesko.pl] - u pani notariusz dowiesz się jakie przygotować dokumenty telefonicznie, a wizytę na podpisanie katu zaplanujecie w dogodnym dla Was terminie - wszystko szybko i rzeczowo.
01 wrz 2017 - 10:51
W kwestii podziału kluczowy może się okazać dobry adwokat. Sprawdź sobie ich (kancelaria-piotrowice.pl) Świadczą usługi na wysokim poziomie, więc naprawdę można dzięki nim spodziewać się pozytywnego rozpatrzenia naszych spraw.
01 wrz 2017 - 13:22
Jak na mój rozum, to musicie to gdzieś spisać. JEśli nie macie formalnie nic ustalonego, wtedy nie masz jak udowodnić co jest co! pozdrawiam

Żyj ostro, umrzyj młodo, niech zwłoki wyglądają dobrze grinning smiley
08 wrz 2017 - 21:37
Jeśli macie problem dogadać się we własnym zakresie to skontaktuj się z adwokatem. On Ci pomoże ułożyć pozew o podwyższenie alimentów i rozwiązać wszelkie kwestie prawne
02 pa 2017 - 13:34
Polecam spisanie aktu notarialnego, wtedy będzie jasne co kto dostaje. Ja miałam podobne obawy, dlatego wybraliśmy się właśnie do notariusza i było po problemie, a były nie robił problemów.
W Warszawie polecam Panią Elżbietę Drążek [www.kancelaria-notarialna.net.pl]. Jestem ze śródmieścia i miałam bardzo blisko, bo Pani Elżbieta przyjmuje na Mokotowie.
05 pa 2017 - 08:00
U mojej siostry wszelkiego rodzaju próby polubownego rozwiązania problemu nie zdały egzaminu. Skończyło się na tym, że wszelkie działania odnośnie rozwodu i podziału majątku przejął adwokat z Łodzi - Monika Kitscha-Kwasiborska. Szczęście w nieszczęściu, że nie mieli dzieli, bo byłby to dodatkowy dramat dla wszystkich.
16 pa 2017 - 08:56
A ja bym najpierw radziła Wam udać się do poradni specjalistycznej , tutaj [www.cpp.pl] , jest bardzo fajnych ekspertów psycholodzy i psychiatrzy , prowadzą bardzo fajne terapię , idźcie a nic nie będzie stracone , może Wam pomogą, pozdrawiam.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: