NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Przyjaciel...czy kochanek?

Wysłane przez prettyWomen3 
Przyjaciel...czy kochanek?
13 gru 2017 - 00:48
Mam mały dylemat... Za rok biorę ślub. Nie do końca jestem tego pewna. Chyba jeszcze na mnie za wsześnie. Jesteśmy ze sobą już 3 lata. No wiecie, nic nowego monotonia dnia codziennego. Od 5 lat mam przyjaciela w sumie to on mnie poznał z moim obecnym narzeczonym. Zawsze świetnie nam się rozmawiało. Można powiedzieć że rozumiemy się bez słówsmiling smiley na początku chyba się w nim trochę zauroczyłam. Jak poznał mnie z Bartkiem, nawet się ucieszyłam że tak wyszło, bo że to koledzy to ... widujemy się dość czesto. Mój przyjaciel jest w związku już od 8 lat. W tym roku się oświadczył. ..ale mniejsza z tym. Zaczęliśmy bardzo duzo rozmawiać, pisać itp. Gdy się oświadczył postanowiliśmy się spotkać na tzw pogaduchy. I na tym naszym spotkaniu doszło do czegoś więcej niż tylko rozmowa. Ale stało się, tak po prostu. Nie żałujemy, bo było fantastycznie. I powiedział mi że zawsze to chciał zrobić odkąd sie poznaliśmy. Przez jakiś czas się nie widywaliśmy, nie pisaliśmy po czym w moje urodziny znów zaproponował spotkanie. Nie bardzo wiem, co robić, bo z jednej strony jestem przywiązana do mojego Bartka (dużo nas łączy i wgl), ale z drugiej nie mogę się oprzeć Kubie. Brakuje mi tej spontanicznosci, namiętności. Czegoś nowego. Nie chce wybierać i nie chce nikogo ranić. Pomooooocy !!!!
Re: Przyjaciel...czy kochanek?
17 kwi 2018 - 07:22
Ciekawi mnie tylko czy tez by było to coś jeżeli bylibyście w dłuższej intensywnej relacji. Myślisz, że byłby w stanie zostawić swoją dziewczynę?
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: