NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Prezent dla męża

Wysłane przez Alatralala 
Prezent dla męża
30 pa 2017 - 13:55
Cześć. Chciałabym kupić coś ciekawego mojemu mężowi, który jest mistrzem sucharów oraz elektrykie-amatorem. Co myślicie o tych koszulkach: [el12.pl] ? Spodoba mu się takie połączenie tych dwóch pasji? które byście wybrały?
Re: Prezent dla męża
13 lis 2017 - 07:56
Ja ostatnio mojego zabrałam do Szczyrku a dokładniej w Beskidy , skorzystałam z oferty [szczyrkapartamenty.net].
Wielki mieliśmy bardzo apartament a w dodatku dostosowane ceny i przepyszne jedzenie. Bardzo mu się podobało. Polecam
22 sty 2018 - 10:04
Serio piszesz o swoim mężu, per \\\"mistrz sucharów\\\"? Ja bym takiej koszulki nie chciała. Gdy nie wiem, jaki prezent dla męża kupić, to sprawdzam na Prezentokracja.pl Pomysły na prezent dla faceta rozmaite, np. lot szybowcem, skok ze spadochronem, jazda autem sportowym po torze lub weekend w winnicy. Super pamiątka i wiele pięknych wspomnień smiling smiley Sprawdź sama: [prezentokracja.pl]
31 sty 2018 - 19:28
Zależy od tego, co tak naprawdę owy mąż lubi. Mój jest fanem Gwiezdnych Wojen, więc jak znalazłam płytę na [www.dvdmax.pl] to już wiedziałam, że to będzie trafiony prezent.
10 lut 2018 - 10:38
Wyglada dobrzesmiling smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: