NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Randki z mężem

Wysłane przez magneta 
Randki z mężem
04 wrz 2017 - 09:21
Jak urozmaicacie swoje związki? Po ślubie nadal wychodzicie na randki? My do niedawna mieliśmy chociaż jeden weekend dla siebie. W tym czasie odwiedzaliśmy różne miasta i restauracje. W lipcu było to piernikowe miasto w którym kosztowaliśmy kuchni ze Starego Metropolis - [www.staremetropolis.pl]. Mimo, że strasznie podobają mi się te wypady to jest ich mało. Szukam urozmaiceń i liczę, że któraś z Was się wypowie.
Re: Randki z mężem
22 sty 2018 - 09:59
Randki z mężem to podstawa udanego związku! smiling smiley My staramy się minimum raz na 2-3 miesiące spędzać atrakcyjnie wolny czas. Ostatnio skoczyliśmy na weekend do Krakowa i było super. ciekawe, co będzie next time.
05 kwi 2018 - 10:43
JA często chodzę na randki z moim. Czasami nawet kilka razy w miesiącu. Kiedyś na [womenshealth.pl] widziałam fajny tekst o pomysłach na nietypową randkę
17 kwi 2018 - 07:18
Warto gdzieś czasami wyjść, bo jest tyle ciekawych miejsc, trzeba je poznać.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: