NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

tapety - jak długo to trwa?

Wysłane przez jadwisia 
tapety - jak długo to trwa?
04 sie 2016 - 19:10
Czy tapety na ścianę - w przypadku jednego pokoju - to może być kwestia jednego, maks dwóch dni? Czy muszę się liczyć z większym remontem? Nie ma na szczęście konieczności zdzierania poprzedniej warstwy czy innych zabiegów. Są po prostu gołe ściany. Jest opcja, że z samego rana kupię potrzebne rzeczy w: [www.obi.pl] i tego samego dnia będę już sprzątać wieczorem \"po\" remontowej rewolucji? smiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-04 19:11 przez jadwisia.
Re: tapety - jak długo to trwa?
19 wrz 2016 - 12:10
Z tego co pamiętam, a tapety kładłam u siebie już dość dawno temu, to raczej szybko to idzie i można to załatwić w jeden dzień.
02 lut 2017 - 10:39
Zależy od metrażu. W 1 dzień można tapetę położyć.
03 lut 2017 - 11:35
1-2 dni winking smiley
14 kwi 2017 - 09:22
Ja sama zakładałam tapety i szybko, sprawnie mi to poszło. Teraz mam zamiar położyć
tapety na ściany w pokoju dziecka.
24 kwi 2017 - 11:31
Mi też sprawnie to poszło. Miałam do położenia tapety w salonie i sypialni i zajęło nam to dwa dni (mi i mężowi), ale wszystko było robione tak na spokojnie.
Możecie poczytać o tapetach tutaj [tapety-pokojowe.pl]
10 maj 2017 - 14:48
Uważam, że szukając fajnych i trwałych fototapet, warto przejrzeć także te - tapety dekoracyjne. Myślę, że i wam może się spodobać dostępna tutaj kolekcja, posiadają tutaj nowoczesne tapety dekoracyjne w atrakcyjnych cenach.
10 kwi 2018 - 13:37
tapety zajmują szybki czas położenia
markizy piękne
25 kwi 2018 - 21:05
Prawda jest taka że kładzenie tapet w mieszkaniu to zabawa na kilka dni. A ile przy tym roboty ach szkoda gadać. Drugi raz bym się nie namówiła na coś takiego. Jeszcze przed wakacjami chce to wszystko ściągnąć i wymalować ściany na gładko bo mam dosyć tapet. Odcienie już wybrałam bedzie to Grecka Chałwa i Buddyjskie Kadzidło od duluxa z tej serii kolory świata
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: