NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Zaprojektowanie ogrodu

Wysłane przez Zosia06 
Zaprojektowanie ogrodu
27 lis 2015 - 13:42
Hej smiling smiley W końcu jesień i można odpocząć od pielęgnacji ogrodu, w tym roku strasznie mnie to męczyło ponieważ wróciłam do pracy i nie mogłam znaleźć czasu na prace przy domu. Myśląc o tym wszystkim boję się nadejścia wiosny, i tak sobie myślę zatrudnię firmę która zajmuje się zaprojektowaniem zieleni w moim ogrodzie, już nawet mam wybraną firmę [urzadzamyzielen.pl] a ja w końcu zacznę się relaksować w ogrodzie. A jak wy sobie radzicie ze wszystkimi domowymi obowiązkami i pracą??
Re: Zaprojektowanie ogrodu
10 gru 2015 - 13:22
Ja też się cieszę, że już prawie zima. W końcu można odpocząćsmiling smiley
08 cze 2016 - 11:55
ta twoja firma zajmuje się również budową basenu na ogrodzie smiling smiley ??
21 gru 2016 - 11:09
A gdzie kupujecie to, co jest Wam potrzebne w ogrodzie? Ja widziałam, że Stuk Puk, czyli market budowlany ma w ofercie narzędzia ogrodowe w bardzo niskich cenach. Wydaję mi się, że opłaca się tam zamawiać.
25 sty 2017 - 13:05
Ja ogród projektuje sama i właśnie zastanawiam się nad zakupem takich róż [www.rozeogrodowe.pl] ale muszę jeszcze poczytać o ich pielęgnacji.
02 mar 2017 - 13:37
Nie wiem jak wam ale mi osobiście bardzo podobają się ogrody pełne roślin cytrusowych. [www.naszemiasto.pl]
06 mar 2017 - 14:06
Ja też mam wielki ogród o olbrzymim potencjale, jednak cieżko o niego zadbać i pochłania to ogromną ilość pieniędzy.
17 wrz 2017 - 11:07
Mi sie marzy zbudowanie ogrodu zimowego. W tym roku nie wiem czy uda mi sie to zrealizowac ze wzgledu na brak specjalisty. Moj znajomy za to jest chetny, tylko nie wiem czy bedzie umial stworzyc taki projekt od zera. Najwiekszy problem moze byc z zrobieniem ogrzewania calosci .. podobno trzeba do tego dokupowac jakies pompy obiegowe do ogrzeniawania centralnego, wiecie cos wiecej na ten temat? Druga kwestia to wykonczenie wnetrza takiego ogrodu. Bardzo podobaja mi sie plytki drewnopodobne, pierwszy raz zobaczylam je na stronie Cerakimi Paradyz [sklep.paradyz.com] Jak w waszych projektach sprawdzilo sie to rozwiazanie? Jesli macie jakies gotowce to prosze o odnosniki lub informacje w temacie lub na priv. Pozdrawiam
24 lis 2017 - 14:05
Ja ogród urządzałam sama, bez pomocy architekta. Po prostu szukałam inspiracji na blogach i się nimi sugerowałam. Przecież architekci dokładnie tak samo działają tylko, że trzeba im za to zapłacić. Meble i kwiaty kupowałam w [rolmarket.pl], co prawda projekt i realizacja zajęły mi trochę czasu, ale mam ogród dokładnie taki jaki chciałam.
12 gru 2017 - 08:00
Myślę, że kwestię projektowania ogrodu powinniśmy oddać w ręce specjalistów. Ważne jest to, aby wybrać odpowiednie rośliny pochodzące z zaufanego źródła. Warto więc rzucić okiem na sadzonki drzew ze szkółki ogrodniczej Marka Gurgula. Myślę, że będziecie z nich zadowoleni.
28 gru 2017 - 15:51
Chyba każdy kto posiada własny ogród, chciałby by wyglądał on jak najlepiej.Jednak dbanie o szczególy jest bardzo ważne. U nas nie ma duże go tarasu więc taki stolik [ogrodolandia.pl] w zupełności wystarczy. Chociaż te duże stoliki też bardzo mi się podobają.
10 sty 2018 - 16:40
Ogród bez kwiatów to jak rycerz bez głowy. U mnie trawy jest stosunkowo mało ale za to są całe dywany nie byle jakich kwiatów. [www.syngenta.pl] Ile mnie to zachodu kosztuje żeby wyglądało jak wygląda wiem tylko ja.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: