NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Lampa z piórek

Wysłane przez lukrowana 
Lampa z piórek
30 lip 2015 - 08:55
Szukam ciekawych inspiracji, żeby zrobić lampę... narazie podobają mi się lampy z piórek. Co sądzicie o tym [www.aukcjoner.pl] może same zrobiłyście coś podobnego... czekam na jakieś fajne pomysły smiling smiley
Re: Lampa z piórek
20 sie 2015 - 12:04
Kompletnie mi się to nie podoba. Taka lampa przywodzi mi na myśl mieszkanie starej panny zapełnione bibelotami.
25 sie 2015 - 19:21
I do tego kot na bujanym fotelu winking smiley Kto wie, może dobrze by ta lampa wyglądała. Jak kupowałam mnóstwo palet tutaj [sprzedajemy.pl] to też myślałam, że będę miała kiczowate meble, ale wyszły bardzo fajne smiling smiley
08 pa 2015 - 14:23
na tym serwisie rzeczywiście można znaleźć wiele fajnych rzeczy.
09 pa 2015 - 13:57
Mi się taka lampa nie podoba. Przejrzę także inne, które tam sprzedają.
04 lis 2015 - 12:15
Ja też wolę klasyczne lampki, bardziej nowoczesne. Teraz kupiliśmy lampkę do salonu w kształcie kulek.
10 gru 2015 - 13:25
W Ikei pełno jest nowoczesnych lampek smiling smiley
14 lip 2016 - 10:45
Jest wiele rodzajów lamp. Dzisiaj jest taki wybór, że każdy znajdzie coś dla siebie. Ja też ostatnio szukałam nowej lampy do salonu i znalazłam świetną lampę na Homebook.pl i teraz muszę powiedzieć, że salon wygląda zupełnie inaczej. Ta lampa wprowadza zupełnie nowy klimat, który bardzo mi się podoba.
02 mar 2017 - 11:45
Dużo inspiracji można znaleźć tutaj [sklep.krislamp.pl]
Co prawda sama nie zajmuje się robieniem lamp bo trzeba mieć zdolności, ale w tym sklepie zawsze robię zakupy i wiem, że mają ciekawe wzornictwo
15 maj 2018 - 12:39
lampy z piórek nie pasują do każdego wnętrza ale w niektórych przestrzeniach mogą pięknie zaistnieć
[www.lizurej.pl]
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: