NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Jak mam wykończyć mieszkanie

Wysłane przez szigsza 
Jak mam wykończyć mieszkanie
28 lis 2017 - 15:25
Dzień dobry

Kupiliśmy z mężem mieszkanie Janów Lubelski , jestem pełna pomysłów ale i wątpliwości. Mam kilka pytań.

Czy lepiej robić kuchnie zabudowaną z płytą indukcyjną czy zwykłe szafki i kuchenka gazowa ??

W przedpokoju jakaś komoda czy szafa zabudowana po sam sufit ??

W łazience prysznic czy wanna ??

serdeccznie pozdrawiam całuski
Re: Jak mam wykończyć mieszkanie
15 gru 2017 - 13:52
pamiętaj o spójności mieszkania, warto jest by przemyśleć jego kolorystykę i umeblowanie

additional info
21 gru 2017 - 08:04
Jeśli chcesz iść w stronę nowoczesności to płyta indukcyjna zdecydowanie. [sofart.pl] mają dobre meble, najlepiej kupić jakieś również nowoczesne. Biała kolorystyka jest również bardzo modna. Styl skandynawski polecam winking smiley
17 sty 2018 - 13:52
ja teraz tutaj [ksdevelopment.pl] oglądąłam mieszkania i też szukam inspiracji do urzadzenia mieszkania, bo we wrzesniu będziemy podpisywać umowę, mam nadzieję
10 kwi 2018 - 13:36
tapety to szybka i prosta sprawa
moskitiera najlepsza
25 kwi 2018 - 21:52
poważnie? tapety to chyba najtrudniejsza opcja z możliwych. taki amator nie położy ich porządnie zawsze będzie krzywo albo będą jakieś niedociągnięcia. jeśli coś łatwego to tylko malowanie. sama odświeżałam niedawno pokój i malowałam duluxem easycare co zabrało mi łącznie z 5 godzin (w tym przerwa na wyschnięcie ścian po pierwszej wartswie). i nie ma smug, prześwitów nic!
29 maj 2018 - 12:40
W kuchni meble możesz wykończyć np. kładąc blat drewniany. Na https://wingstimber.com/oferta/blat-drewniany.html masz kilka ciekawych propozycji. Takie blaty czy drewniane parapety to świetne wykończenie mieszkania.
06 cze 2018 - 09:41
Polecam jak najszybciej, żeby to mieszkanie Ciebie nie wykończyło przypadkiem grinning smiley A tak serio to może jakieś ciekawe dodatki aranżacyjne? Bardzo fajnie, przynajmniej u mnie, spisują się dywany od [carpetforyou.pl] Może też coś dla siebie fajnego tam znajdziesz
13 cze 2018 - 12:27
Jeżeli zastanawiasz się nad podłogami to polecam firmę ifloor. Mają swój sklep: [sklep.ifloor.net.pl] z dużym asortymentem w bardzo korzystnych cenach. Wymieniałam w całym mieszkaniu podłogi korzystając z ich usług i jestem bardzo zadowolona.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: