NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Designersie dodatki do domu

Wysłane przez Manastazja 
Re: Designersie dodatki do domu
24 mar 2017 - 14:10
ja uwielbiam desingerskie dodatki , lubie wyszukiwać różne gadżety do domu. Teraz niedawno kupiłam śliczne pojemniki na herbatę takie herbaciarki w styli vintage są rewelacyjne same zobaczcie [desideradesign.pl] . I jak Wam się podoba? Bardzo lubię ten sklep bo maja śliczne dodatki do domu , a ja oczywiście nie umiem się im oprzeć smiling smiley
29 mar 2017 - 20:21
nie jestem przekonanasmiling smiley według mnie fototapeta dobrze wygląda tylko w dużych pomieszczeniach
19 kwi 2017 - 12:35
Tak naprawdę wszystko może być stylowe, nawet głupi stojak na noże --> [mensahome.eu]. Chyba najfajniejsze rzeczy można znaleźć na pchlim targu, ale ten sklep do którego podałam linka też ma super asortyment. smiling smiley Kupuje tam właśnie komplet noży.
20 kwi 2017 - 07:34
Ja za to nie wyobrażam sobie kuchni czy salony bez efektownej fototapety na ścianie. Nie chodzi oczywiście o to, żeby wszystkie ściany oklejać wzorami, ale żeby na jednej z nich dodać efektowny obraz, który doda smaku całemu wnętrzu smiling smiley Sama dodałam w swoim mieszkaniu fototapetę 3d ze sklepu Świat Obrazów. Myślę, że warto przejrzeć co mają ciekawego: [www.swiat-obrazow.pl]
07 maj 2017 - 20:20
Zgadzam się całkowicie. Mam w salonie fajną fototapetę z białymi tulipanami z agatonstudio.pl. Zobacz tutaj ooo i znalazłam jak się wkleja zdjęcie smiling smiley No więc proszę bardzo tak wygląda na ścianie smiling smiley

05 cze 2017 - 10:31
A co myślicie o fotoobrazach? - moim zdaniem są bardzo designerskie i pasuję niemal do każdego wnętrza, czy to urządzonego klasycznie, czy nowocześnie. Zerknijcie też na te zegary ścienne [www.edinos.pl] - uważam, że są bardzo oryginalne.
06 cze 2017 - 07:50
Teraz projektanci dodatków kuchennych są bardzo kreatywni, nawet garnki stały się małymi dziełami sztuki. Ostatnio postanowiłam wymienić garnki na takie lepszej jakości. Przed rozpoczęciem poszukiwań spodziewałam się widoku tradycyjnych, metalowych garnków, a tutaj okazuje się że teraz są sprzedawane takie w różnych kolorach i kształtach nawet z rożnych materiałów. Sprawdźcie sobie ten sklep, z wszystkich odnalezionych w internecie moim zdaniem tutaj jest najlepszy wybór. Chyba najbardziej podobają mi się te kolorowe garnki od Silit. Co myślicie? smiling smiley www.mensahome.eu
26 cze 2017 - 14:55
Zawsze się zastanawiam, czemu te wszystkie fajne rzeczy tak dużo kosztują? sad smiley
12 lip 2017 - 11:37
Ja do swojego mieszkania szukałam swego czasu minimalistycznych, nowoczesnych rozwiązań. Zastanawiałam się co zrobić w przypadku grzejników, początkowo zdecydowani byliśmy na jego zabudowę, ale wpadliśmy przypadkiem na świetną stronę z grzejnikami, które są nie tylko funkcjonalne ale stanowią też świetny element dekoracyjny, postanowiłam zainwestować w grzejniki zawieszone na ścianie w kolorze, pasującym do wnętrza, dla mnie świetny pomysł. Na taras z kolei postawiłam na promienniki podczerwieni, nie sądziłam nawet, że na takowe trafimy, świetnie sprawdzają się w długie, jesienne wieczory. Podsyłam namiary na sklep z takimi cudami - [sarmata.pl] smiling smiley
18 lip 2017 - 10:28
Oryginalnym elementem dekoracyjnym pomieszczeń może stać się tez lustro. Najlepiej takie w rustykalnej ramie, która przykuwa uwagę. Ja osobiście jestem zwolenniczką takich klimatów i chętnie wybieram produkty z tego sklepu - [www.dekoria.pl] . Mają niespotykane nigdzie indziej pomysły na dekoracje do domu. Zarówno miłośnicy nowoczesności, jak i tradycjonaliści znajdą coś idealnego dla swojego domu czy mieszkania. Polecam smiling smiley
18 sie 2017 - 10:54
Ja bardzo lubie zmieniac coś co chwilę w domu, także nowe dodatki są u mnie an porządku dziennym grinning smiley Bardzo fajne mają na [homedome.pl] smiling smiley
29 sie 2017 - 06:25
Designerskie dodatki muszą pasować do danego wnętrza. Co powiecie na [artigiano.pl] ? Moim zdaniem jeśli ktoś ma sporo figurek lub takie, które stanowią dla niego wyjątkową wartość, dobrze jest przejrzeć te ofertę.
30 sie 2017 - 13:21
Zobacz sobie na stronie importer artykułów dekoracyjnych . Mają duży wybór ciekawych dodatków typu szkatułki, figurki i inne drobiazgi. W sam raz, by nadać wnętrzom magii smiling smiley
26 pa 2017 - 21:22
może warto pomyśleć o byciu oryginalnym, to co jest w sklepie to ktoś już ma, a coś co można samemu zrobić czasami nie wymaga wielkich umiejętności a później można się pochwalić znajomym, można zacząć od ozdób - [www.doomsmoker.pl]
31 pa 2017 - 09:49
Mi ostatnio bardzo przypadły do gustu takie świece ozdobne sklep internetowy znalazłam w którym zaopatrzyłam się w zapas na bardzo długo, najlepiej dla mnie jak są jeszcze o zapachu lawendy, potrafią stworzyć odpowiedni klimattongue sticking out smiley
02 lis 2017 - 12:26
Ja ostatnio zakupiłam sobie pufy z granulatem do salonu, takie designerskie winking smiley Wyglądają naprawdę fajnie, i zawsze w pomieszczeniu doszły dodatkowe siedziska.
07 lis 2017 - 16:23
Fajnym dodatkiem, może okazać się też ciekawa zapachowa świeca.Wybór jest dość duzy ale chyba nr jeden są świece Yankee Candle [puderek.com.pl] .Jestem szczęśliwą posiadaczka kilku sztuk i wiem, jak świetnym dodatkiem w mieszkaniu są.
10 lis 2017 - 12:33
Mi to strasznie podoba się nowoczesna armatura łazienkowa, np. takie umywalki [www.topsanit.pl] no cudo. Szkoda, ze nie mam jeszcze własnego mieszkania, bo na pewno to była by pierwsza rzecz jaką bym do niego kupiła. Taka umywalka to ozdoba całej łazienki.
20 lis 2017 - 14:36
Fajne designerskie dodatki możecie kupić tutaj: http://www.168.com.pl/ , praktycznie do każdego pomieszczenia w domu się znajdzie coś ciekawego smiling smiley Ja przy pomocy tej strony zaaranżowałam cały dom tongue sticking out smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: