NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

meble w łazience

Wysłane przez hermiona 
Re: meble w łazience
10 sie 2017 - 11:53
Duża łazienka to nie problem, bo można zamontować komodę pod zlew na całą długość ściany i będzie wyglądać fajnie i nowocześnie. Problem się pojawia w momencie urządzenia małej łazienki. Myślę, że na początek trzeba zdecydować się na wybór brodzika, świetnie sprawdzają się takie [catido.pl] półokrągłe. Zajmują mało miejsca. Do tego jakaś fajna umywalka w podobnym stylu i będzie fajnie.Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-10 12:25 przez mimi.
Re: meble w łazience
14 gru 2017 - 11:59
Mogę polecić ten sklep: [elazienki.pl] mają tutaj wszystko od mebli po płytki i akcesoria do łazienki, ja tutaj urządziłam praktycznie całą łazienkęsmiling smiley Także i wam polecam sprawdzić ofertę.
Re: meble w łazience
05 sty 2018 - 09:49
avatar
Ja ostatnio meble do łazienki zamawiałam w [www.topsanit.pl] i jestem zadowolona. Wybór w sklepie mają spory i wszystko w nowoczesnym stylu. No i jakość mebli bardzo dobra.
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: