NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Jaka antykoncepcja?

Wysłane przez guess 
Jaka antykoncepcja?
26 lut 2017 - 19:56
Zastanawiam się nad tym jaka antykoncepcja jest teraz najbardziej skuteczna i najbezpieczniejsza?? Nie chcemy z chłopakiem stosować prezerwatyw, bo obojgu nam przeszkadzają
Re: Jaka antykoncepcja?
27 lut 2017 - 22:03
Jako pierwsza antykoncepcja dobrze sprawdzają się tabletki. Ja na start dostałam belare z niższą zawartością hormonu. Do tego te tabletki mają tygodniową przerwę pomiędzy opakowaniami żeby organizm odpoczął troszkę smiling smiley Jak pójdziesz do gina to pewni i tak na starcie porobi Ci badania żeby zobaczyć co może Ci zaproponować.
17 maj 2017 - 10:13
My jesteśmy skazani na prezerwatywy ze względów medycznych. Długo szukaliśmy wygodnych, bo nam też przeszkadzały, w końcu wybraliśmy unimil max love - [www.aptekagemini.pl]. Jeżeli tylko możesz to najlepiej i najwygodniej zgłosić się po tabletki
18 maj 2017 - 11:56
Obecnie biorę tabletki Axia i jestem bardzo zadowolona, żadnych skutków ubocznych. Po innych przytyłam 10kg.. smiling smiley
18 maj 2017 - 14:40
Marlenka33 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Jako pierwsza antykoncepcja dobrze sprawdzają
> się tabletki. Ja na start dostałam belare z
> niższą zawartością hormonu. Do tego te
> tabletki mają tygodniową przerwę pomiędzy
> opakowaniami żeby organizm odpoczął troszkę smiling smiley
> Jak pójdziesz do gina to pewni i tak na starcie
> porobi Ci badania żeby zobaczyć co może Ci
> zaproponować.

Też właśnie wykupiłam te tabletki, źle się czułam po poprzednich i miałam zamiar już zupełnie sobie odpuścić ale te podobno są lepsze.
14 cze 2017 - 12:39
Plastry są dość wygodne, ale mogą powodować podrażnienia, poza tym są dość widoczne - mi to przeszkadza. Osobiście uważam, że najpewniejsze są prezerwatywy - może i przeszkadzają (choć nie wszystkie), to jednak poza ciąża chronią też przed rożnymi chorobami i infekcjami, no i nie ma problemów z ich kupieniem. Zajrzyjcie na secretplace.pl/blog/prezerwatywy-lateksowe-i-nielateksowe-ktore-wybrac-b31.html - jest tam o tym, jakie warto wybrać.
16 cze 2017 - 10:08
Mam ultralekką antykoncepcję, biorę tabletki vines i jak na razie jestem z nich bardzo zadowolona. Można o tej antykoncepcji poczytać na tej stronie [antykoncepcjanamiare.pl]
23 cze 2017 - 13:24
Dzięki dziewczyny za porady, byłam w zeszłym miesiącu u ginekologa przedyskutować sprawę antykoncepcji. Ostatecznie zdecydowałam się na wkładkę Levosert, gdyż taka długoterminowa antykoncepcja najbardziej mi teraz odpowiada. Dzieci w najbliższym czasie nie planuję, więc mam spokój na 3 lata winking smiley Później się pomyśli co dalej
30 cze 2017 - 21:30
My po ciąży stosujemy prezerwatywy [refform.pl] . Wychodzą chyba najtaniej z pozostałych środków, tym bardziej że tabletki póki co odpadają.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: