NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Jak ćwiczyć mięśnie Kegla?

Wysłane przez jadwisia 
Jak ćwiczyć mięśnie Kegla?
02 sie 2016 - 21:45
Wiele kobiet w różnym okresie życia dotyka problem nietrzymania moczu. Zazwyczaj pojawia się on w ciąży i po porodzie. Wtedy zaopatrujemy się w odpowiednie wkładki higieniczne. Ale to nie wszystko warto potrenować mięśnie Kegla, które odpowiadają za popuszczanie. Tu znajdziecie fajny program ćwiczeń [www.tena.pl].
Re: Jak ćwiczyć mięśnie Kegla?
16 lis 2017 - 13:43
Ja na szczęście nie miałam z tym żadnych problemów, ale moja przyjaciółka cierpiała z powodu tej dolegliwości. Nie czekała aż samo przejdzie, tylko kupiła urządzenie MIO-PERISTIM w [www.bardomed.pl] do terapii nietrzymania moczu.Stymuluje ono mięśnie ścian miednicy, które kontrolują pęcherz, napinając je i wzmacniając. Dzięki temu zwiększa się kontrola mięśniowa i kłopoty z nadreaktywnym pęcherzem mijają.
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: