NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Jak znaleźć dobrego lekarza?

Wysłane przez klauddynnka26 
Jak znaleźć dobrego lekarza?
15 lut 2016 - 19:38
Masz problemy zdrowotne i szukasz idealnego fachowca, lekarza w swojej okolicy? Nic prostszego ! Poszukaj go w Katalogu Usług Medycznych : [hotmed.pl] niesamowici fachowcy z całej Polski !
Re: Jak znaleźć dobrego lekarza?
25 mar 2016 - 13:43
Ja w tym temacie polegam zawsze na opiniach znajomych. Póki co się jeszcze nie zawiodłam smiling smiley
Re: Jak znaleźć dobrego lekarza?
26 kwi 2016 - 14:01
Ja planuję niedługo wyjechać do Anglii, toteż to pytanie ma dla mnie nieco inną wagę winking smiley
Oczywiście, nie lubię robić czegokolwiek bez przygotowania, szczególnie czegoś takiego jak ważny wyjazd do innego kraju, wolę dmuchać na zimne i sprawdzić wszystko, jak się tylko da, w miarę możliwości.
Dlatego od jakiegoś miesiąca siedzę i czytam wszystkie wątki Polonii za granicą odnośnie codzienności - dostępności produktów, kwestii prawnych, nieruchomości, pracy, no wszystkiego.
Nie dziwne więc, że dokładnie czytam również tematy o polskich lekarzach oraz przychodniach, których niestety jest bardzo, bardzo mało. Polecano i wymieniano wiele polskich klinik w Londynie, dokąd się udaję, toteż będzie z czego wybierać.
Muszę zwłaszcza sprawdzić jedną z nich, [panamedic.eu] . A może jest ktoś tutaj z Londynu albo okolic i byłby w stanie mi powiedzieć, jak u nich jest z leczeniem? Jakieś powody do narzekania czy raczej nie? Z góry dzięki za sugestie winking smileyZmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-01 12:32 przez d-bron.
Re: Jak znaleźć dobrego lekarza?
18 maj 2017 - 14:42
Nie znam żadnej w Londynie ale tu na miejscu kilka mogę polecić przychodni z prawdziwego zdarzenia.
Re: Jak znaleźć dobrego lekarza?
19 maj 2017 - 17:54
Robiłam niedawno usg w Białymstoku - Poliklinika Arciszewscy jest dobra jeśli chodzi o ginekologię i położnictwo.
Re: Jak znaleźć dobrego lekarza?
07 sie 2017 - 08:49
A ja mogę Ci polecić bardzo dobrego seksuologa z Warszawy , moja koleżanka korzystała z jego usług i jest bardzo zadowolona [www.wstronezmiany.pl] . Miała problemy seksualne i nie znała przyczyny swojego postepowania . Kolega jej polecił żeby poszła na terapię i tak tez zrobiła i po problemie ani śladu. Polecam
Re: Jak znaleźć dobrego lekarza?
28 sie 2017 - 07:28
Najlepiej popytać znajomych czy mają lekarzy, których mogą polecić. Ja tak trafiłam do kliniki leczenia niepłodności w Warszawie, [www.warszawa.klinikabocian.pl] ponieważ moja koleżanka zachwalała profesjonalnych lekarzy, którzy szczegółowo podeszli do sprawy, wykonali odpowiednie badania i przeprowadzili leczenie. smiling smiley
Re: Jak znaleźć dobrego lekarza?
17 pa 2017 - 21:15
Bardzo dobrych specjalistów znajdziesz u nich [www.helimed.pl]. Na miejscu zrobisz wszystkie odpowiednie badania i co ważne, wszystko na bardzo dobrym sprzęcie. Teraz trzeba dbać o siebie bo niestety, ale na nasza służbę zdrowia nie ma co liczyć.
Re: Jak znaleźć dobrego lekarza?
23 pa 2017 - 11:43
I bardzo dobra jest przychodnia przy Azotach , wspaniały ginekolog [www.przychodniaprzyazotach.pl]
Profesjonalne podejście do pacjenta nie zależnie od wieku.
Re: Jak znaleźć dobrego lekarza?
30 pa 2017 - 09:18
A wiecie, jakie przychodnie na Śląsku posiadają poradnię medycyny podróży? Na razie znalazłam tylko tę: [www.sante-cm.pl] , a chciałabym porównać ceny szczepień. Będę wdzięczna za każdą podpowiedź.
Re: Jak znaleźć dobrego lekarza?
30 lis 2017 - 10:19
A ja polecam interesować się nowymi szpitalami w mieście (wiadomo, nie często się to zdarza). Ostatnio we Wrocławiu otworzyli jeden, na ich stronie ( vratislavia-medica.pl - dla zainteresowanych) poczytałam o dniach otwartych, wybrałam się tam i chyba znalazłam \"swojego\" lekarza smiling smiley
Re: Jak znaleźć dobrego lekarza?
21 gru 2017 - 13:30
Jeśli seksuolog, to rzeczywiście tylko Warszawa. Sama miałam okazję być u jednego na Ursynowie już jakiś czas temu i naprawdę z pierwszej wizyty jestem zadowolona. Dawno tak dobrze nie rozmawiało mi się z psychologiem. Zostałam dokładnie wysłuchana, dzięki czemu sporo mi ulżyło winking smiley. Jeśli jesteście zainteresowane, to zostawię Wam link http://www.twojpsychologursynow.pl/seksuolog/ - może którejś się przyda. Nie obawiajcie się pierwszej wizyty, bo naprawdę nie ma czego!
Re: Jak znaleźć dobrego lekarza?
22 sty 2018 - 14:57
raczej metodą pantoflową - w internecie pełno sztucznych opinii na temat lekarzy.

--
lego friends
Re: Jak znaleźć dobrego lekarza?
28 sty 2018 - 21:11
Najlepszych specjalistów znajdziesz w [psychomedic.pl] . Jak już iść na terapię, to tylko do najlepszych w mieście.
Re: Jak znaleźć dobrego lekarza?
14 lut 2018 - 11:58
Profesjonalną opiekę w komfortowej i miłej atmosferze można znaleźć w przychodni [profamilymed.pl]
Re: Jak znaleźć dobrego lekarza?
26 lut 2018 - 10:41
Ja w Płocku korzystam z usług [www.medicpark.pl] , który jest kompleksem zatrudniającym u siebie specjalistów z wielu dziedzin, a także oferuje kompleksową rehabilitacje czy także usługi USG, RTG.
Re: Jak znaleźć dobrego lekarza?
02 mar 2018 - 19:13
Jeśli chodzi o dobrych specjalistów to znajdziesz ich z pewnością tutaj specjalistów znajdziesz u nich [www.cm-klara.pl] . Zrobisz tam wszelkie niezbędne badania , na najlepszym sprzęcie . Wszystko w pelni profesjonalnie. Polecam!
Re: Jak znaleźć dobrego lekarza?
03 kwi 2018 - 07:01
Ja gorąco polecam tego ginekologa na Bemowie w Warszawie. Bardzo mi pomogła smiling smiley [klinikakosmedica.pl]
Re: Jak znaleźć dobrego lekarza?
11 kwi 2018 - 08:44
Dla kobiet w ciąży z Wrocławia i okolic mogę polecić placówkę [kardiomedwroclaw.pl] w zakresie badań kardiologii płodowej ale także zwykłej kardiologii.
Re: Jak znaleźć dobrego lekarza?
25 kwi 2018 - 08:18
Najczęściej doradzam się znajomych w tej kwestii, niedawno przeprowadziłam się do Warszawy i musiałam wybrać i przychodnię i znaleźć ginekologa dla siebie. Zdecydowałam się na przychodnię KEN na Ursynowie. Udało mi się tam znaleźć wszystko czego potrzebuję. A że mam blisko to nawet na pieszo z dziećmi w razie potrzeby mogę iść.
Re: Jak znaleźć dobrego lekarza?
08 maj 2018 - 11:08
Zależy jakiego lekarza się szuka i gdzie, ale w dobie internetu wcale nie jest tu takie trudne, jak mogłoby się wydawać. Szukając poradni chirurgii naczyniowej można można zapoznać się z: http://cowidze.pl/poradnie-chirurgii-naczyniowej, żeby zorientować się jak wygląda sytuacja na śląsku.
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: