NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Jak znaleźć dobrego lekarza?

Wysłane przez klauddynnka26 
Jak znaleźć dobrego lekarza?
15 lut 2016 - 19:38
Masz problemy zdrowotne i szukasz idealnego fachowca, lekarza w swojej okolicy? Nic prostszego ! Poszukaj go w Katalogu Usług Medycznych : [hotmed.pl] niesamowici fachowcy z całej Polski !
Re: Jak znaleźć dobrego lekarza?
25 mar 2016 - 13:43
Ja w tym temacie polegam zawsze na opiniach znajomych. Póki co się jeszcze nie zawiodłam smiling smiley
26 kwi 2016 - 14:01
Ja planuję niedługo wyjechać do Anglii, toteż to pytanie ma dla mnie nieco inną wagę winking smiley
Oczywiście, nie lubię robić czegokolwiek bez przygotowania, szczególnie czegoś takiego jak ważny wyjazd do innego kraju, wolę dmuchać na zimne i sprawdzić wszystko, jak się tylko da, w miarę możliwości.
Dlatego od jakiegoś miesiąca siedzę i czytam wszystkie wątki Polonii za granicą odnośnie codzienności - dostępności produktów, kwestii prawnych, nieruchomości, pracy, no wszystkiego.
Nie dziwne więc, że dokładnie czytam również tematy o polskich lekarzach oraz przychodniach, których niestety jest bardzo, bardzo mało. Polecano i wymieniano wiele polskich klinik w Londynie, dokąd się udaję, toteż będzie z czego wybierać.
Muszę zwłaszcza sprawdzić jedną z nich, [panamedic.eu] . A może jest ktoś tutaj z Londynu albo okolic i byłby w stanie mi powiedzieć, jak u nich jest z leczeniem? Jakieś powody do narzekania czy raczej nie? Z góry dzięki za sugestie winking smiley

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-01 12:32 przez d-bron.
18 maj 2017 - 14:42
Nie znam żadnej w Londynie ale tu na miejscu kilka mogę polecić przychodni z prawdziwego zdarzenia.
19 maj 2017 - 17:54
Robiłam niedawno usg w Białymstoku - Poliklinika Arciszewscy jest dobra jeśli chodzi o ginekologię i położnictwo.
07 sie 2017 - 08:49
A ja mogę Ci polecić bardzo dobrego seksuologa z Warszawy , moja koleżanka korzystała z jego usług i jest bardzo zadowolona [www.wstronezmiany.pl] . Miała problemy seksualne i nie znała przyczyny swojego postepowania . Kolega jej polecił żeby poszła na terapię i tak tez zrobiła i po problemie ani śladu. Polecam
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: